picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

anonse towarzyskie, dobry portal ?

anonse towarzyskie, dobry portal ?

Poszukuje pary, z którą można byłoby pogadać i miło spędzić czas. Polecacie jakieś ogłoszenia towarzyskie, dzięki którym będę mógł znaleźć takie osoby?

mnichu66

Posty: 1

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

rolniki

Posty: 3

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas poszukuję kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bowiem wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Klarka

Posty: 2

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Zbyszek

Posty: 11

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, natomiast nie wiem czy to dla mnie? Opinie są inne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są należyte dla mnie.

Zycio

Posty: 14

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za wielkie żądania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, iż wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

namok

Posty: 15

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, które widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, niemniej jednak na razie na pewno nie ma na to szans.

Yuri20

Posty: 6

 
Znajomy częstokroć korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, lecz trzeba przyznać, iż fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, lecz teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, albowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

propek1

Posty: 8

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, jakie bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

wrrraak22

Posty: 14

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To idealne rozwiązanie, bowiem łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Mr Boks

Posty: 17