picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dostawcy erp, opinie

dostawcy erp, opinie

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

Fanatyk

Posty: 1

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że odszukasz na niej wszystko o dostawcach erp.

weryl77

Posty: 9

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Gruby_56

Posty: 16

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Gumis

Posty: 7

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują niezwykle dużą ilość faktur.

dzannne

Posty: 11

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, że w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

alliknet5

Posty: 10

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, bowiem niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane poprzez was.

aliDER$

Posty: 6