picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie obejrzę legendy o Poznaniu ?

Gdzie obejrzę legendy o Poznaniu ?

Gdzie można liczyć na dobrze zorganizowane urodziny w Poznaniu dla dziecka? Chodzi mi o coś mega oryginalnego, animator non stop. Czekam na waszą pomoc, syn ma 6 lat.

Geodeta22

Posty: 5

 
Nie miałam pojęcia, iż to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, iż jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niezwykle chce. Teraz już wiem, iż jest tu super.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

jkiolek56

Posty: 17

 
Podsyłam link do mega fajnie zorganizowanych urodzin w Poznaniu http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. Wcześniej była to kraina zabaw, ale to miejsce nie ma sobie równych, zobaczcie opis na stronie koniecznie. Bardzo polecam.

codePerformance

Posty: 19

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem niezmiernie zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niezwykle dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

endrjuuu

Posty: 22

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, bardzo dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

namok

Posty: 14