picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dolina gąsienicowa szlaki, znany blog ?

Dolina gąsienicowa szlaki, znany blog ?

Hejka. Niedawno znajomy polecał mi szlak na morskie oko, jednakże zapomniałam o jego szczegółach. Czy ktoś z Was jest w stanie podać najpopularniejsze szlaki w to miejsce?

Różyczka

Posty: 7

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie definitywnie najlepszy. Taką wiedzę pozyskałam dzięki temu forum :)

Dyduszek3

Posty: 19

 
Wielokrotnie wyszukiwałem szlak na morskie oko, ponieważ cały czas pracuję swoją pierwszą wyprawę w tym kierunku. Mam nadzieję, że wszystkie moje plany uda się zrealizować, dzięki czemu wyprawa będzie w 100% udana. Podzielę się wrażeniami :)

Oct714

Posty: 18

 
Na wielu stronach internetowych opisane są szlaki na szpiglasowy wierch. Wybór jednego z nich był w moim wypadku niełatwym zadaniem, któremu byłem w stanie sprostać. Myślałem, że będzie prościej.

Lomartek67

Posty: 11

 
Chcąc poznać szlak na szpiglasowy wierch należałoby skupić się na dobrych publikacjach, które mogą pochwalić się pewną renomą. W przeciwnym przypadku możemy opierać plany własnej podróży na niesprawdzonych informacjach, które mogą wprowadzić nas w błąd i stać się źródłem kłopotów.

Zas

Posty: 25

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

Amix

Posty: 22

 
Miałem bardzo wiele wątpliwości, gdy opracowywałem samodzielnie swój szlak na morskie oko. Całe szczęście, że wszystko zakończyło się sukcesem, co mnie bardzo cieszy.

Miner-ooo

Posty: 20

 
Mogę polecić szlak na rysy, który znalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, że to jedna z najciekawszych propozycji!

mew soncz7777

Posty: 9

 
Mam przetestowany przez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, że macie, podobniej jak ja, swoje ulubione szlaki.

edmundzio

Posty: 11

 
Mam swój ulubiony szlak na kościelec, aczkolwiek nie wykluczam wejścia tam zupełnie inną drogą. Z reguły sporo zależy od aktualnych warunków pogodowych, natomiast zarówno od mojego widzimisię. Praktycznie zawsze podróżuję z kimś, więc należy wziąć pod spostrzeżenie opinię drugiej osoby lub grupy osób.

anna_00

Posty: 7