picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Znacie jakieś atrakcje w Kołobrzegu ?

Znacie jakieś atrakcje w Kołobrzegu ?

Mam pytanie odnośnie zwiedzania Kołobrzegu, czy coś konkretnego polecacie? Może coś zamiast typowych, znanych wszystkim szlaków? Zależy mi by dzieci posiadały jakąś frajdę. Niezmiernie dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Himu87

Posty: 4

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

alibaster5

Posty: 12

 
To najważniejszy teraz punkt jeżeli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

pawel253

Posty: 7

 
Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

GGregbard

Posty: 13

 
Nie znałem uprzednio tego miejsca, lecz jak zacząłem rozglądać się za atrakcjami w Kołobrzegu jakie mógłbym odwiedzić z dziećmi to odszukałem to muzeum i polecam każdemu. Z tyloma wrażeniami co tu jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Dla maluchów super frajda, lecz i rodzice mogą tu mnóstwo sięgnąć.

blain_23

Posty: 15

 
Komu jak komu, niemniej jednak wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najniezwyklej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i bez wątpienia oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Adi666

Posty: 11