picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wakacje nad Bałtykiem - pomocy !

Wakacje nad Bałtykiem - pomocy !

Witam.

Uwielbiamy polskie morze, a więc kolejny raz się tutaj wybieramy. Byliśmy już w Łebie. Dzisiaj chcemy wybrać Jastrzębią Górę.

To dobry pomysł?

Zbyszek

Posty: 9

 
Hejka. Noclegi, których szukałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić wiele moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, która okazała się najlepsza. Potem trochę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, bo było naprawdę wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

dskoku

Posty: 19

 
Cześć.
Czasami majówkę nad morzem potrafią utrudnić problemy ze znalezieniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, bo wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w którym znajdziecie sporo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, która Was interesuje.

grzes3345

Posty: 9

 
Hejka. Noclegi, których poszukiwałem w nadmorskich miejscowościach musiały spełnić dużo moich wymagań. Na szczęście szybko wyłoniłem kwaterę prywatną, która okazała się najlepsza. Potem trochę żałowałem, że nie zdecydowałem się zarezerwować kwatery na dłużej, albowiem było faktycznie wspaniale i pogoda dopisała w pełni.

Klarka23

Posty: 22

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, jakie są zaplanowane w najbliższej okolicy.

kadajo

Posty: 18

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, że wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też posiadacza kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

Pszemeg

Posty: 14

 
Dzień dobry. Z różnymi wydatkami mogą wiązać się wakacje nad Bałtykiem. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb turystów, którzy mogą wybrać różne warunki. Osobiście wybrałem kwaterę prywatną, a za pensjonat zapłaciłbym nawet kilkukrotnie więcej. Uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

johan111

Posty: 14

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, że nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą ilość turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

frustert

Posty: 13

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem radują się dużą popularnością zarówno w mojej rodzinie, ponieważ co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, że taki wypad ma walory prozdrowotne, a zarówno pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie dużymi kosztami.

marysss

Posty: 18

 
Hej.

Do tej pory byłem zupełnie zdezorientowany, gdy chodziło o to, w jaki sposób zorganizować wczasy nad Bałtykiem. W dużym stopniu pomocne okazały się Wasze rady, które przeczytałem na łamach tego forum dyskusyjnego.

Pomogły mi one dopiąć wszystkie szczegóły.

Zob4567

Posty: 13