picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

POMOCY ! Jakieś fajne miejsce na mazurach ?

POMOCY ! Jakieś fajne miejsce na mazurach ?

Witam Wszystkich!

Szukam dobrego zajęcia na Mazurach dla mnie i mojej paczki. Mój chłopak zamierza wynająć domek na mazurach bo podoba mu się ten region ale ja muszę wymyśleć co będziemy robić :P latem to wiadomo, iż jeziorko i te sprawy, aleco tu robić jak jest zimno??

W_Wąski

Posty: 19

 
Ja na mazurach byłem na pracowym wyjeździe z Perkunem, splywy.wer.pl tutaj ich strona. Zorganizowali nam świetny wyjazd właśnie na mazury, gdzie czekały nas spływy kajakowe, natomiast po nich ciepła kiełbaska z grilla J Niezwykle fajna okolica, mojej dziewczynie się podobało, wogóle radosna, że firma pozwala brać osoby towarzyszące ale to swoją drogą. Cennik był niesłychanie przystępny z tego co kojarzę, choć to akurat firma płaciła natomiast nie ja. Napisz do nich natomiast może też coś dla ciebie wyszukają

marq

Posty: 16

 
Hehe, no ja na mazurach to jestem co roku u babci, ale ja nie prowadzę tylko tata wiec nawet nie wiem które mijamy miejscowości. Ogólnie ja się zatrzymuje zawsze w Kętrzynie i tam spędzam wakacje, ale obok jest kilka fajnych jezior, które można zwiedzić. Zawsze w sumie siedze na tych jeziorach, bowiem jest frajda ze skakania do wody z pomostu ;) no i można wyrwać jakiś ciekawych chłopaków przy okazji.. Bardzo polecam ogólnie mazury, bo te jeziora są cudowne i niczego im nie brakuje tak naprawdę ;)

magic17

Posty: 14

 
Ja na mazurach byłem tylko raz w Mrągowie na festiwalu z paczką i byłem tak wstawiony poprzez pół drogi, iż nie pamiętam nawet krajobrazów, więc pomimo tego, iż mam fajne wspomnienia to nie sporo mogę polecić tobie miejsc. Ja na pewno szukałbym w necie, ewentualnie może po jakiś książkach czy coś, albowiem tam zawsze jest info na którym możesz polegać, takie niezwyklej obiektywnie spojrzenie na to co masz, albowiem w necie komuś się coś może nie spodobać i od razu pisze Ci, iż jest lipa natomiast to może być nieprawda.

Ptaszyna

Posty: 16

 
Będąc na mazurach koniecznie trzeba skorzystać z tego co proponują zaś co mają najlepsze w całej Polsce, czyli atrakcje wodne, jeziorka i ładne rzeki. Zatem ja w tym roku jadę na kajaki, za dwa miesiące. Wybrałem już sobie termin i biuro. Przy okazji polecam splywy.wer.pl, albowiem ceny mają porządne zaś kontakt z panem z obsługi był naprawdę przyjazny. Jakbym do kolegi dzwonił i go prosił o przysługę. Niezwykle ładne tereny, wolniejsze i szybsze trasy rzeczne, cudna natura – tego na pewno możesz się spodziewać po mazurach.

jui

Posty: 20

 
Krutyń to niezwykle malownicze miasteczko na mazurach i gorąco polecam, właśnie tam byłem na spływie kajakowym w weszłym roku na wiosnę. Ja akurat byłem z biurem podróży http://www.splywy.wer.pl bowiem wszystko tanio i szybko załatwili, mi się nie chciało samemu planować. Okolica jest naprawdę fajna, kolorowa, wesoła i nie ma mnóstwo osób. Ja nie lubię jak jest tylu osób, iż nic nie można zrobić, nie ma czym oddychać – zaś tam tak nie ma, po prostu możesz weselić się cisza i spokojem w cudownej okolicy!

lukashb

Posty: 20