picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wakacje all inclusive, gdzie ?

wakacje all inclusive, gdzie ?

Witam. Mam pytanie o wakacje all inclusive, czy znacie może jakiegoś organizatora, który ma ofertę dla singli? Planowałam Karaiby. Musi być w pełni bezpiecznie, a więc potrzebuję fachowego organizatora.

untelekt

Posty: 1

 
Oczywiście, że korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, ponieważ mam3 dzieci i dobrze wiem, że gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

apepsi1983

Posty: 12

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

mikuś33

Posty: 6

 
Ostatnich wakacji nie żałujemy ani trochę. Jak szukacie dobrze skrojonych wycieczek rodzinnych all inclusive poza Europą, ale też i w Europie to polecam http://clubmed.pl. Korzystaliśmy z tego organizatora pod rząd przez ostatnie 3 lata. Byliśmy w Azji, teraz czekają nas kolejne atrakcje.

Dragon

Posty: 22

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie niezwykle wygodne. Miałem obawy co do kuchni i paru tam jeszcze spraw ;)

Kitas

Posty: 8

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednakże trafiliśmy zawsze na super ofertę.

tasdefleja

Posty: 6

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić oczywiście trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

lalunia333

Posty: 10

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to oczywiście bez stresu, ale teraz potworzyło się sporo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

Kasia

Posty: 8

 
A orientujecie się dokładnie która jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, niemniej jednak myślę, iż przy dwójce dzieci to taka propozycja jest chyba korzystniejsza?

matckhew

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o wiele bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

Yuri20

Posty: 12