picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Mamy ochotę z żoną na wakacje all inclusive. Jeżeli orientujecie się, które biuro jest godne uwagi, to piszcie. W planach mamy Europę, więc jak coś, to polecajcie konkretne miejsca, operatorów, hotele. Czekamy i z góry dziękujemy.

Elektros

Posty: 3

 
O wiele lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się doskonale. Masz wszystko pod ręką.

Sarenka

Posty: 10

 
Nic tylko odszukać jakąś ofertę, która jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, że już nie są centy tak rażąco wyższe niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

antek33

Posty: 9

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, natomiast nie wszystko okrutnie drogie i chyba nie będzie szanse. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście własne egzotyczne wakacje. Może jednak się uda :)

doprzodu67

Posty: 4

 
Doskonała oferta, jeśli chodzi o wakacje all inclusive clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bo znajomi polecili i rzeczywiście jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

Madzia

Posty: 5

 
Myślę, iż też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najniezwyklej raduje mnie fakt, iż jest opieka do dzieci nawet, jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

klarka

Posty: 4