picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Grzybowo, gdzie warto nocleg zarezerwować

Grzybowo, gdzie warto nocleg zarezerwować

Gdzie waszym zdaniem najlepiej spędzić czas nad morzem, mając do dyspozycji dwa tygodnie urlopu?

Fimnerty6

Posty: 13

 
Władysławowo, Kołobrzeg, Koszalin, Grzybowo to miejscowości, w których dotychczas wypoczywałem. Przyznam, że największy stosunek ceny do jakości ma Grzybowo.

FighterFX

Posty: 25

 
Domek letniskowy jest znacznie tańszy, biorąc pod uwagę wyjazdy dłuższe. Po porównaniu wychodzi nawet ponad tysiąc złotych, co uważam za dużą kwotę na wakacjach. Lepiej ją sobie wydać na dodatkowe atrakcje, np. połowy dorsza, imprezy tematyczne, SPA.

Malinka Moja

Posty: 13

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

Rico

Posty: 16

 
Wielkie miasta nad morzem już straciły pewien urok, głównie w sezonie. Lepiej wybierz się do małego miasteczka z dostępem do plaży. Dobrze cenowo radzą sobie kwatery prywatne lub domki letniskowe. Wcale jakością według mnie od hotelu nie odstają, a możesz nawet zwierzaka zabrać.

dobryrd

Posty: 18

 
Nad morzem wypoczywam co roku. Przyznam, że cała baza noclegowa ma przyzwoitą jakość. Hotele są jednak absurdalnie drogie, a w sezonie wręcz niedostępne. Tłumy straszne i stres o dziecko, przynajmniej wystąpił u mnie. Od tego przeżycia wolę jednak postawić na domki letniskowe.

apepsi1983

Posty: 13

 
Bardzo zadowolony byłem z wakacji w domkach letniskowych (Grzybowo) zamówionych przez stronę http://www.kolberg.pl. Mogłem zabrać ze sobą psa. Warunki porównywalne, przynajmniej do hotelu trzygwiazdkowego wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich dotychczas niezdecydowanych.

Niciuśś98

Posty: 24

 
Unikaj miejscowości obleganych przez turystów. Z tego co wiem, coraz lepiej radzą sobie mniejsze ośrodki, w mniejszych miastach. Ceny mają lokalne, a sąsiedztwo wielkich aglomeracji zapewnia zainteresowanie.

Kamil87rak1

Posty: 18

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Merlinek

Posty: 13