picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hostel w Poznaniu, pomocy

Hostel w Poznaniu, pomocy

Dzień dobry, mam zamiar z żoną wybrać się na weekend do poznania lecz nie mam pojęcia gdzie warto się zatrzymać, możecie polecić mi jakiś miły i tani hotelik? Czekam z niecierpliwością na informacje i z góry dziękuję.

DiD3K

Posty: 13

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Bardzo dużo osób go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać lecz chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, gdyż nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

iravau

Posty: 17

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, gdyż panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

Madzia

Posty: 20

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu pięknego hotelu tak jak piszą wyżej w komentarzach również zależy mi na kosztach, więc jeśli wiecie gdzie znajdę tani hotel to dajcie mi znać.

Mam nadzieję, że mi pomożecie, czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Mechanik

Posty: 19

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, albowiem studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Wariat

Posty: 18

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo mi się w ni podobało, na stronie http://www.hostel-jezyce.pl znajdziecie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

HalskiPol

Posty: 16