picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fizjoterapeuta szczecin, polecicie kogoś ?

fizjoterapeuta szczecin, polecicie kogoś ?

Piszę tu na forum, bo mam poważny problem. Muszę czekać na refundowane zabiegi prawie dwa lata, a moje zdrowie niestety nie pozwala mi na to :( Jeśli znacie jakiś dobry prywatny ośrodek fizjoterapii w Szczecinie, dajcie znać.

Wariat

Posty: 3

 
To jest super miejsce z mega super zabiegami fizjoterapii w Szczecinie https://medical-zen.pl. Uważam, że cen nie mają wygórowanych i na pewno pozwalają chociażby w jakimś stopniu pomóc sobie przed zabiegami na NFZ.

xacti

Posty: 6

 
Powiem szczerze, że lepiej od razu leczyć się chyba prywatnie. Oczywiście wiem, że jest niemożliwe dla każdego Polaka, niemniej jednak szczerze – mam dość polskiej opieki zdrowotnej. Pomimo opłacania wszystkich składek, nie można dostać się jak człowiek do żadnego fizjoterapeuty w Szczecinie. Uważam to za tragedię.

dada45

Posty: 4

 
Dla mnie to skandal. Idąc do lekarza, ten przepisuje tylko leki przeciwbólowe coraz silniejsze za każdą wizytą, bowiem na zabiegi nie można zapisać się z marszu. Potem mam spokój niecałe pół roku i od nowa. Coraz inne bóle reumatoidalne, wobec tego również poszukuję dobrego fizjoterapeuty w Szczecinie.

Fanatyk

Posty: 7

 
Miejmy nadzieję, że może wkrótce sytuacja się zmieni :) Oczywiście mam taką nadzieję, choć zdrowie nie pozwala mi na nadzieję. Bardzo często korzystam z zabiegów prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i gdyby nie ta osoba, pewnie poruszałabym się teraz na wózku lub byłabym przykuta do łóżka.

leeoon

Posty: 12

 
Mnie nie stać na prywatne leczenie, zatem czekam. Wiem jednak, iż osób chwalą sobie prywatną fizjoterapię w Szczecinie, bowiem podobno mamy niesłychanie dobrych specjalistów. Niestety nie mam funduszy, więc czekam do maja :) Nie mam dobrego zdania o NFZ ;)

Black_Riot

Posty: 12

 
Nie dajmy się :) Myślę, iż warto się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy szansa skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeśli chodzi o usługi. Raduję się, iż mamy takie możliwości w Szczecinie.

Klakier

Posty: 12

 
Nie dajmy się :) Myślę, że warto się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeśli chodzi o usługi. Cieszę się, że mamy takie możliwości w Szczecinie.

dskoku

Posty: 22

 
Ja też już od dawna w wypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, dlatego od lat działam właśnie tak, niemniej jednak to niestety kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, niemniej jednak coraz mniejsze.

Czarek

Posty: 3

 
Marzenie :) Mnie też pozostało się rehabilitować po udarze na własną rękę. Fizjoterapia w Szczecinie na NFZ ubolewa. Trzeba liczyć na siebie. Kończę i życzę zdrowia .

Penio

Posty: 15