picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nietrzymanie moczu leczenie, znacie przychodnię ?

nietrzymanie moczu leczenie, znacie przychodnię ?

Słyszałam o tym, iż jest szansa leczenia nietrzymania moczu laserem. Któraś z Was już coś takiego miała? Jak to wygląda? Jest to zabieg bolesny? Czekam na opinie.

Banaś23

Posty: 1

 
Nie mam przekonania do lasera. Widziałam, że to boli nawet jak się blizny usuwa, a co dopiero tam na dole. Musiałabym sama sprawdzić i wtedy się przekonam jak to jest.

UK_1234

Posty: 20

 
Nie mam przekonania do lasera. Widziałam, iż to boli nawet jak się blizny usuwa, a co dopiero tam na dole. Musiałabym sama zbadać i wówczas się przekonam jak to jest.

tyuMer

Posty: 2

 
Według mnie laser na leczenie nietrzymania moczu jest najlepszy. Poddałam się jakiś czas temu zabiegowi laserem i jestem bardzo zadowolona. Męczyłam się z tym problemem naprawdę bardzo, ale to bardzo długo.

Lechu_351

Posty: 12

 
Na szczęście nie mam takiego problemu, ale moja mama miała. Męczyła się bardzo długo. Dawniej nie było nawet jakiś skutecznych leków na to. Już nie mówiąc o tym, że miałby być jakiś laser. Dzisiaj są inne czasy.

Fotnik2

Posty: 9

 
Wiem, że opinie o laserze są niezwykle dobre. W ogóle ten laser to daje niesamowite efekty w mnóstwo dziedzinach medycyny. Tutaj zapewne też są super efekty.

Mariusz

Posty: 3

 
Próbowałam już dużo różnych metod, lecz jakoś efektu na razie nie mam. W moim wypadku trwa to już od lat i się do tego po prostu przyzwyczaiłam.

gabryś99

Posty: 3

 
O metodach leczenia nietrzymania moczu można odszukać informacje tutaj http://medi-lab.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/. Opisują bardzo dokładnie i laser i leki i różne metody. Wtedy dowiecie się jak to wszystko wygląda i czy laser boli czy nie. Tam wszystko jest napisane.

Wariat

Posty: 4

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, bo nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, bo mój kłopot dokucza mi od lat. Jest to niesłychanie wstydliwy kłopot, zatem mam nadzieje, iż kiedyś go rozwiąże.

Marioleczka

Posty: 4