picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sopot ortopeda, polecicie ?

Sopot ortopeda, polecicie ?

Hej, mieszkam w Sopocie i zastanawiam się czy należałoby udać się u nas do neurologa czy może lepiej jechać do Gdańska? Jak myślicie, gdzie znajdę lepszych fachowców? Czy występuje również różnica w cenach pomiędzy Gdańskiem, a Sopotem?

Jarko445

Posty: 5

 
Mój znajomy z ortopedy korzysta tylko i wyłącznie w Gdańsku i z tego co wiem to bez problemu można znaleźć w tym mieście prawdziwego profesjonalistę, który dba o jakość usług.

Klakier

Posty: 22

 
Oczywiście, że warto stawiać na odpowiednich fachowców w kwestii zdrowia, ponieważ dbanie o to jest bardzo istotne. Powinnaś zatem bardzo dobrze wybrać lekarza dla siebie.

matek562

Posty: 5

 
Sam wielokrotnie korzystałem także z ortopedów prywatnie jak i na NFZ i moim zdaniem główna różnica to czas oczekiwania na wizytę. Jeśli wobec tego ktoś nie żąda niezmiernie szybkiej pomocy to jak najbardziej warto udać się na koszt NFZ i nie tracić niepotrzebnie pieniędzy.

jommen

Posty: 11

 
Jeżeli masz taką możliwość to jak najbardziej warto udać się po profesjonalną pomoc do prywatnego gabinetu lekarskiego. Przede wszystkim czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku wizyt na koszt NFZ. Dlatego też jak najbardziej warto wybierać odpowiednie rozwiązania dla siebie i korzystać z nich w najbardziej odpowiedni sposób.

jeremii6

Posty: 5

 
Sam ostatnio korzystałem z pomocy tego specjalisty: http://www.naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html i moim zdaniem postawienie na jego usługi to strzał w dziesiątkę.

Dagmara87

Posty: 20

 
W przypadku problemów zdrowotnych decydowanie się na właściwą pomoc lekarską jest niesłychanie istotne i pozwala na niesłychanie szybki powrót do zdrowia i znakomite samopoczucie.

piehoot

Posty: 11

 
W przypadku problemów zdrowotnych decydowanie się na odpowiednią pomoc lekarską jest bardzo istotne i pozwala na bardzo szybki powrót do zdrowia i świetne samopoczucie.

AGDDDy1

Posty: 4

 
W wypadku udawania się na prywatne wizyty najczęściej czas oczekiwania na nie, nie jest niesłychanie długi. W wielu przypadkach jest to kwestia paru dni, aby zdobyć się do lekarza na badanie. Jeżeli zatem liczy się dla Ciebie czas to wybieranie prywatnych gabinetów ma jak najbardziej sens i jest polecane.

beata77

Posty: 5

 
Wiele razy polecałem już korzystanie z ortopedy w Gdańsku i podtrzymuję swoje zdanie. Uważam, że ortopedzi w Gdańsku są faktycznie dobrzy i są w stanie rozwiązać dużo kłopotów ze zdrowiem.

Dziadek

Posty: 11