picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

USG Doppler Kraków, proszę o pomoc

USG Doppler Kraków, proszę o pomoc

Jaką chirurgię naczyniową w Krakowie polecacie. Może leczycie się prywatnie u jakiegoś dobrego specjalisty i możecie polecić usługi. Chodzi mi o wizytę prywatną, albowiem nie podobają mi się efekty leczenia w przychodni.

dada45

Posty: 3

 
Wiem na nieszczęście, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, lecz na lekach trzeba być non stop :( Częstokroć też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

amrmas22

Posty: 8

 
Na leczenie miażdżycy w końcu zdecydowałam się tutaj www.naczyniowiec24.pl. To jest prywatny gabinet, ale wreszcie odszukałam specjalistyczną opiekę i są efekty.

leeoon

Posty: 9

 
No tak, ale jak to się mówi, Polak mądry po szkodzie :) Ja też szukam dobrego specjalisty chirurga naczyniowca w Krakowie, który mi pomoże stanąć na nogi. Borykam się ze stopą cukrzycową i jest coraz gorzej.

wigry00

Posty: 5

 
Tak można na nfz, natomiast chcę nie tylko samego badania, natomiast pozyskać się w końcu do jakiegoś specjalisty z prawdziwego zdarzenia, który zacznie mnie dobrze leczyć. Akurat nie spotkałem się w przychodni z żadnym dobrym chirurgiem naczyniowym w Krakowie, wobec tego szukam alternatywy.

Tomcio

Posty: 22

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

reavan

Posty: 9