picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pogotowie dentystyczne Gliwice, gdzie ?

pogotowie dentystyczne Gliwice, gdzie ?

Witam. Mam problem ze odnalezieniem gabinetu stomatologicznego, gdzie robią RTG panoramiczne w Gliwicach, leczą, robią implanty i gwarantują wszechstronne usługi stomatologiczne. Polecacie jakieś miejsce?

seruser

Posty: 6

 
Ja wzięłam pożyczkę i tyle :) Wreszcie też zmobilizowałam się do uzupełnienia braków. Teraz czuję się jak nowo narodzona. Fakt, iż implanty w Gliwicach nie należą do tanich, natomiast należałoby było. Nie żałuję, wręcz przeciwnie polecam każdemu.

Kazdyy02

Posty: 22

 
Myślę, iż jednak trzeba się w życiu przekonać na własnej skórze :) Odwiedziłem niejednego stomatologa w Gliwicach i dopiero po paru zmianach mogłem mieć pewność, iż to właśnie tutaj. Najważniejsze to kwestia profesjonalizmu, lecz też podejścia. Bałem się :) Na szczęście mi przeszło.

1977catophoby

Posty: 15

 
Mnie też już przeszedł największy lęk. Od dzieciństwa miałam kłopot z dentofobią, a przez to też z zębami. Dopiero teraz nie mam tak silnych lęków. W Gliwicach można znaleźć duży wybór lekarzy z prawdziwego zdarzenia – stomatologów, którzy mają świetne podejście względem pacjentów. To szczególna pomoc. Jedyna, żeby udać się na fotel :)

khazdul

Posty: 3

 
A co powiecie, jeśli chodzi o ceny implantów zębów w Gliwicach? Czy może lepiej znaleźć tańszą ofertę w innym mieście. Nie mam za bardzo czasu na wertowanie internetu i porównania, więc jak coś, to byłby bardzo zadowolony z pomocy w znalezieniu tanich usług stomatologicznych.

messi33

Posty: 14

 
Chodzę do tego dentysty http://dentysta.eu/o-gabinecie. Zapewnia wyborną pomoc. Gwarantuje RTG panoramiczne w Gliwicach i doświadczone leczenie. Polecam.

Radziu

Posty: 5

 
Też potrzebuję wstawić zęby. Ograniczają mnie jednak fundusze. Po RTG zęba w Gliwicach okazało się, że prawdopodobnie będzie potrzebny most i najlepiej gdyby był on zamontowany właśnie na implantach.

dermuster

Posty: 6

 
Nam przydałby się stomatolog w Gliwicach, który miałby dobre podejście do dzieci. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia, bo nie mam zamiaru wystraszyć Zosi na dzień dobry. Znacie kogoś zaufanego? Piszcie :)

Cybooor

Posty: 5