picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Od kiedy się u was obniżyło libido i jak walczyliście, aby przywrócić organizm do porządku? Możecie się podzielić szybko działającymi rozwiązaniami?

namok 

Posty: 3

 
W tabletkach dr Penigreat masz niemiecką technologię farmaceutyczną, więc to znacznie lepsze rozwiązanie od krajowych suplementów dla mężczyzn. Na mnie tabletka działa dosłownie w podobny sposób do viagry. Kiedyś używałem viagry, ale tak mi banię ryło, że musiałem przejść na coś lżejszego, a tabletki dr Penigreat wydają się teraz jedynym rozsądnym jakościowo i cenowo rozwiązaniem.

Jasio234

Posty: 9

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

johncena67

Posty: 8

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

sertus34

Posty: 9

 
Wypróbuj zimne prysznice. W Rosji podobno standardowa strategia od dawna, żeby przywrócić męskość. U mnie wyraźnie po zimnych prysznicach wzrósł poziom testosteronu. Niestety badania są drogie.

Dziadek

Posty: 4

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

czerusek

Posty: 14