picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

blog inspiracje damskie ??

blog inspiracje damskie ??

Z góry bardzo dziękuję za polecenia fajnych stron dotyczących kobiecej mody. Mam dylemat. Potrzebny mi rzetelny blog, na którym prezentowane są ubrania damskie, które można dostać bez większego problemu.

Radziu

Posty: 4

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać mnóstwo ubrań, które już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

ZjadaczGłów

Posty: 15

 
Znalazłam takiego bloga z odzieżą damską https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Już przeczytałam prawie wszystko i powiem wam szczerze, że to najlepsza stronka, na którą trafiłam ostatnio. Z wielu porad już skorzystałam, no i oczywiście zrobiłam małe zakupy :D Pozdrawiam.

minertus

Posty: 14

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka zabawa sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

koko

Posty: 3

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, bo znaleźć bloga o ubraniach damskich dla zwyczajnych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam mnóstwo stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia znaleźć jakiegoś naprawdę poczytnego, ale też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

edmundzio

Posty: 10

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, iż wątek się rozwinął, bowiem znaleźć bloga o ubraniach damskich dla zwykłych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam wiele stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia znaleźć jakiegoś rzeczywiście poczytnego, lecz też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

namok

Posty: 5

 
O jaki fajny temat. Już spieszę sprawdzić, jakiego bloga z modą damską polecacie. Mam nadzieję, iż to sprawdzone porady. Ostatnio jakoś też nie mogę odnaleźć czegoś wartościowego. U mnie niedługo wesele, więc tym bardziej potrzebuję profesjonalnych porad :D Pozdrawiam.

alekBALD

Posty: 7