picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Gdzie w Warszawie chodziłyście się odmłodzić i czy po zabiegach medycyny estetycznej można normalnie wrócić do codziennych aktywności, czy jednak trzeba zostać chwilę w domu, aby skóra się zregenerowała?

TomekK

Posty: 1

 
Zrób sobie coś testowego, niewielka dawka wypełniacza, coś w tym stylu. Bezinwazyjne zabiegi na pewno lepsze od inwazyjnych. O tym cały czas pamiętaj.

Radziu

Posty: 7

 
Jak się boisz klasycznej liposukcji to praktycznie identyczne wyniki masz przez https://www.teambeauty.pl/kriolipoliza, ale w nieco mniej inwazyjny sposób. Po około tygodniu zauważyłam wyraźne, punktowe wyszczuplenie i to mnie bardziej zmotywowało, aby korzystać regularnie z medycyny estetycznej. Trochę się płaci, ale uważam, że w siebie warto inwestować, jak najwięcej pieniędzy.

rolniki

Posty: 2

 
Im więcej zabiegów weźmiesz w pakiecie, tym na pewno mniej zapłacisz. U mnie sprawdzona od lat reguła. Nigdy się nie bawię w jedną wizytę, tylko od razu 5, 10 i chodzę regularnie.

Fajae

Posty: 18

 
Czasami opłaca się od razu umówić z koleżankami, bo grupowe rabaty to absolutny standard w branży piękna.

Mord

Posty: 7

 
Według mnie warto posprawdzać, poczytać o zabiegach, co jest nagradzane, co dopiero wchodzi na rynek. Masz sporo sprawdzonych metod odmładzających, więc tutaj nie ma się czego obawiać.

Gumis

Posty: 17

 
Inaczej się współpracuje z faktycznym lekarzem wyspecjalizowanym w dziale medycyny estetycznej, a inaczej z obsługą, która nie ma tak rozwiniętych kwalifikacji, więc też to weź pod uwagę.

DevilScream

Posty: 27