picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Hello. Mam sprawę odnośnie lekarzy w Londynie. Gdzie są w stanie pomóc na naprawdę zniszczone paznokcie, trochę wrastające a trochę po prostu zniszczone. Jaki zabieg, u kogo i za ile?

maarcusKing

Posty: 2

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

czerwin_09

Posty: 11

 
Nam by się dobry lekarz rodzinny przydał bo ta przychodnia gdzie chodzimy już od paru miesięcy średnio mi się podoba. Albo problemy na recepcji, albo problemy z samymi lekarzami...

rohnop37

Posty: 21

 
Czasami im większy wybor tym gorzej. Kiedyś pod tym względem zycie bylo prostsze w sklepach na półkach były dwie rzeczy na krzyż, człowiek nie stał się nie zastanawiał tylko brał co było. Lekarz też był jeden na całą wieś...:)

woo_oow

Posty: 5

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Garguł12

Posty: 18

 
Mi to bardzo pomogli przy wrastającym paznokciu w klinice w Clapham (tu masz cennik u nihc -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal). Bardzo jestem zadowolony bo w końcu mogę normalnie chodzić I nie czuć bolu. Po kilka latach naprawdę cierpienia w końcu zaczałem normalnie funkcjonowac.

Marioleczka

Posty: 3

 
Do usuwania wrastających paznokci to przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni sprzęt a po drugie też wyczucie. Ja nie mam bladego pojęcia gdzie coś takiego zrobić w UK, a już trochę tu pomieszkuję.

ilor45

Posty: 6

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

Lopez58

Posty: 12