picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Klinika lekarska Warszawa

Klinika lekarska Warszawa

Potrzebny jest mi alergolog w Wawie, jakieś propozycje? Ogólnie szukam jakiejś dobrej przychodzi rodzinnej, gdzie mogłabym chodzić z dziećmi, ale też sama do lekarza. Gdzie się leczycie?

wisła1905

Posty: 10

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

numiś45

Posty: 17

 
Fachowych lekarzy mają w centrum City Clinic. Może za wszystkich to nie mogę ręczyć, ale jeśli chodzi o pediatrów to mogę polecić. Duża wiedza, doświadczenie wyniesione z pracy w szpitalach w Polsce i za granicą. Człowiek ma tutaj poczucie, że oddaje dziecko w dobre ręce.

MaszWielkosc

Posty: 23

 
Pediatrów z podejściem i zaangażowaniem zatrudniają w City Clinic -cityclinic.pl. O innych lekarza się nie wypowiadam, bo nie miałam okazji poznać, ale pediatrów tutaj mają faktycznie fachowych, zwłaszcza p. Wójtowicz. Syn jest alergikiem i leczymy go właśnie tutaj. Warunki są komfortowe, obsługa miła, taka rodzinna atmosfera panuje

Kitas

Posty: 8

 
Na szczepieniach byłam w City Clinic i mam zamiar u nich już być na stałe. Robią szczepienia na grypę, kleszcze, WZW, pod tym względem oferta jest dość szeroka. Rodzinne centrum medyczne, założone przez rodziców z synem. Oferta też jest pod rodziny, można przyjść z dzieckiem, albo mamę seniorkę zapisać tak samo.

karamba1995

Posty: 18

 
Dobre warunki mają w klinice City Clinic, to jest dokładnie na Popularnej, tam jest Castorama niedaleko. Lekarze z doświadczeniem i podejściem. Wcześniej leczyłam się na NFZ i różnica jest kolosalna. Tutaj lekarz ma czas dla pacjenta, o wszystko dopyta, faktycznie zbierze wywiad, a nie lakoniczne 2-3 pytania i baj baj.

modniś344

Posty: 16

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

bartek33

Posty: 6

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Kiziak

Posty: 19