picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Okulary Salice - sklep online

Okulary Salice - sklep online

Cześć. Czy w naszym mieście działa jakiś sklep z okularami przeciwsłonecznymi czy lepiej zamawiać je przez Internet?

Andzia

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że okulary korekcyjne uniseks to dobre rozwiązanie w niektórych z opisywanych przez Was przypadków.

Powinniście być zadowolone ze zrealizowania takiego zakupu – co do tego nie mam jakichkolwiek wątpliwości. Kierujcie się swoimi indywidualnymi wymaganiami względem okularów, a nie jakimiś poradami na forum.

Uwierzcie mi na słowo.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Nie byłem świadom tego, iż okulary dziecięce przeciwsłoneczne potrafią kosztować tak sporo. Taki wydatek to przede wszystkim sprawka żony, jaka zaprowadziła mnie z dzieckiem do markowego salonu, w którym ceny były ponadprzeciętnie wysokie.

Mam nadzieje, że długo posłużą naszej córce :)

Ptaszyna

Posty: 11

 
Moja córka zapragnęła niedawno zdobyć okulary dziecięce przeciwsłoneczne. Poczytałam nieco na ich temat. Obecnie szukam okularów, które posiadałyby odpowiedni filtr UV, a jednocześnie spełniły oczekiwania mojej kilkuletniej córki.

Wydawało mi się, że będzie prościej!

sethe

Posty: 18

 
Wydaje mi się, iż okulary korekcyjne męskie to dość szeroki wybór produktów. Druga sprawa, iż mężczyźni raczej nie mają tak olbrzymich wymagań względem okularów, jakie muszą nosić.

Zaobserwowałam to często, albowiem faceci są w stanie wybrać okulary nawet podczas wizyty w pierwszym sklepie z oprawkami. Z kolei ja tak zdecydowanie nie potrafię :)

codePerformance

Posty: 18

 
Zgadza się. Każdy sklep z okularami przeciwsłonecznymi, a właściwie jego pracownik powinien być w stanie wytłumaczyć Ci różnicę pomiędzy porządnymi okularami, a takimi, które kosztują kilkanaście złotych na straganie. Osobiście zadałem takie pytanie i otrzymałem fachową odpowiedź. Polecam pytać sprzedawców :)

fidelio

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że mogę polecić Wam odpowiedni sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Osobiście skorzystałem z możliwości zakupu takich okularów: http://glama.pl/?product=gucci-gg-3576s-wg6s2 w sklepie, do którego link podałem. Byłem zadowolony także z usług sklepu internetowego, który szybko dostarczył produkt dobrze zapakowany :)

Wariat

Posty: 22

 
Nie byłem świadom tego, iż okulary dziecięce przeciwsłoneczne potrafią kosztować tak dużo. Taki wydatek to przede wszystkim sprawka żony, która zaprowadziła mnie z dzieckiem do markowego salonu, w którym ceny były ponadprzeciętnie wysokie.

Mam nadzieje, że długo posłużą naszej córce :)

bmw316

Posty: 25