picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Zaczęły mi się niedawno problemy z potencją. Ignorowałem prawie przez rok. Prawdopodobnie przez stres i tragiczną dietę. Na razie jednak z roboty nie jestem w stanie zrezygnować, a potencję chciałbym przywrócić do sensownego poziomu. Jakieś pomysły?

wigry00

Posty: 8

 
Warto ćwiczyć. Masz podstawowe ćwiczenia na penisa. Potraktuj też poważnie golenie na zero stref intymnych, bo penis wtedy jest optycznie większy. Przy stosunku warto też posmarować oliwką, czy czymś podobnym. Zobaczysz, że można nieco oszukać naturę ;)

Cebulkaa

Posty: 16

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

Robuś

Posty: 13

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

pawel253

Posty: 5

 
Jak chcesz faktycznie powiększyć penisa to musisz trenować ciało jamiste i gąbczaste. Im więcej krwi zmieści się we wskazanych ciałach, tym większy penis i to całkowicie naturalnie. Nie ma w tym większej filozofii. Ćwiczenia fizyczne pomagają i związki aktywne, które mają wpływ właśnie na powiększenie ciał jamistych. Buzdyganek, czy żeń szeń to tylko niektóre z przykładów.

mikesmith0103

Posty: 26

 
Każdy lekarz ci powie, że naturalne powiększenie penisa jest możliwe, ale trzeba się do tego przyłożyć. Naprawa krążenia, ćwiczenia rozciągające, to podstawa. Musisz zwracać uwagę na ukrwienie członka. Przed stosunkiem przyda się lekka aktywność fizyczna, żeby się zrelaksować.

dermin67

Posty: 10

 
Teraz jest plaga niesprawdzonych leków. Warto zatem sprawdzać certyfikaty i opinie na zagranicznych forach. Większość najlepszych tabletek na potencję w Polsce pochodzi właśnie od zagranicznych producentów. W kraju mało kto zajmuje się tematem na poważnie. Za granicą takie rzeczy rozwiązuje się tabletkami bez problemów.

drogerka

Posty: 14

 
Teraz już od 20 – 30 zaczynają się poważne problemy z potencją u mężczyzn. Ciągłe wymagania ze wszystkich stron, brak porządnego snu i wypoczynku, praca cały dzień, a do tego presja ze strony partnerki i bez wspomagania nie masz szans na współczesnym rynku seksualnym, niestety.

y-grek56

Posty: 7

 
Miałem zaniżony poziom testosteronu, a przez to brak normalnej erekcji i to chyba przez rok. Leczyłem się wyłącznie mieszankami ziołowymi. Standardowy kompleks witaminowy łączyłem z dr. Penigreat. No i w międzyczasie sporo ćwiczyłem. Zszedł tłuszcz z brzucha, większa energia. W przerwach pomiędzy tabletkami dr. Penigreat jeszcze dodaję do diety nieco więcej żeń szenia, bo akurat dobrze reaguję. Tabletki znam głównie z poleceń zagranicznych użytkowników.

Sis45

Posty: 16

 
Stres, choroby z nadciśnieniem, cukrzyca, brak odpoczynku to najpopularniejsze czynniki braku erekcji u mężczyzn. Szczególnie trzeba uważać na krążenie.

Klarka

Posty: 6