picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

Kompletuję wyposażenie swojej prywatnej siłowni w domu i w sumie to co najważniejsze czyli krążki już mam...:P Teraz pozostaje dokupić stojaki, ławeczki może jakiś drążek też. Gdzie zamawiać? Szukam czegoś solidnego na lata, a nie rzeczy z chińskiego stalopodobnego materiału.

bartek33

Posty: 4

 
Swoją pierwszą ławeczkę skośną do brzucha zamawiałem przez stronę k-sport.com.pl i działa do dziś bez jakiś większych oznak eksploatacji, a jednak sporo jej używam, w sumie praktycznie codziennie na kilka seryjek brzuchów.

aplay99

Posty: 13

 
Na drążku bardzo lubię ćwiczyć i właśnie brakuje mi czegoś takiego u mnie w piwnicy gdzie sobie miejsce do ćwiczeń zrobiłem. Na pewno w tym roku będę chciał kupić.

Marioleczka

Posty: 10

 
U mnie w mieszkaniu najważniejszym sprzętem do ćwiczeń jest...mata ;) Najważniejsze żeby było się na czym położyć, wyłożyć do planku choćby i reszta mi jest zupełnie zbędna.

nikolusw

Posty: 5

 
Ogólnie moim zdaniem sprzęt do siłowni jest stosunkowo tani, o ile ktoś nie chce sobie całego atlasu kupić bo takie urządzenie to tak z 1,5 do 2 tyś trzeba wydać spokojnie, ławeczki są sporo tańsze.

mateo29

Posty: 16

 
Dla mnie najlepszym ćwiczeniem jest martwy ciąg, najbardziej daje w kość ale też największą satysfakcję, nazwa jest absolutnie trafiona w punkt i adekwatna ;)

Dobruśw90

Posty: 7

 
Dobre mam układy z marką K Sport, robią głównie ławeczki, stojaki i drążki. Większość siłowni mam wyposażoną ich sprzętem i zdaje egzamin – solidny, wygodny, bardzo funkcjonalny.

krak

Posty: 20

 
Słyszałem historię parę dni temu od kumpla że się jemu znajomemu ławeczka podczas wyciskania złożyła...o masakra nie chciałbym czegoś takiego przeżyć.

ombre070

Posty: 8

 
Ostatnio chodzi mi po głowie worek bokserski, można sobie fajnie potrenować z czymś takim i wcale nie mówię że jakoś profesjonalnie boks trenuję, bo się na tym nie znam ale na pewno byłoby się przy czym wyżyć i wymęczyć ;)

Anno Domini

Posty: 7

 
Z moich doświadczeń na siłowni to mnie zawsze bawiło jak ci najwięksi twardziele i siłacze byli dobrze zbudowani od pasa w górę, gdzie tymczasem nóżki mieli bez kształtu i chude jak u bociana...skąd taka niechęć do robienia nóg? Nie czaję tego.

Poznaniaczek2

Posty: 18