picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pierwsza szczoteczka dla niemowląt, co poleciecie ?

Pierwsza szczoteczka dla niemowląt, co poleciecie ?

Witam.

Gdzie kupować szczoteczki do zębów dla maluchów? Lepiej wybrać ofertę apteki bądź drogerii? Bo w sumie nie biorę pod uwagę zakupu w innym miejscu.

Lalka

Posty: 14

 
Witam.

Wielu rodziców zastanawia się czy od razu mogą zdecydować się na zakup szczoteczki dla dzieci, która będzie elektryczna. Osobiście odradzam taki wybór, bowiem na początku warto nauczyć malucha, jak powinien posługiwać się zwykłą szczoteczką.

shalafi

Posty: 13

 
Witam. Gigantyczną troskę wśród rodziców wywołuje pierwsza szczoteczka dla dzieci, jaka nie ulega wątpliwości musi charakteryzować się stosowną miękkością. Z punktu widzenia dziecka z pewnością winna mieć ona ładną rączkę, jaka przyciągnie jego uwagę i ułatwi konieczność codziennego mycia zębów. Dziecko czerpie wzorce z rodziców, więc warto zadbać, aby także myć zęby razem z maluchem.

cezar

Posty: 12

 
Cześć.

Zakup szczoteczki do zębów dla maluchów nie jest zbyt uciążliwym dla naszego domowego budżetu wydatkiem. Przy tym zakupie nie powinniśmy kierować się przede wszystkim ceną, ale jakością produktu. Kolejna sprawa to atrakcyjny wygląd, dzięki któremu nasze dziecko chętniej korzysta ze szczoteczki.

Realizowałem swój zakup tutaj: http://www.babybanana.pl.

Mr Boks

Posty: 15

 
Hejka.

Szczoteczki do zębów dla niemowląt to grupa produktów, jakiej winniśmy poświęcić mnóstwo uwagi, jeśli naszym priorytetem jest otrzymanie szczoteczki, która będzie spełniała szereg wymagań. Naturalnie zakup takiej jest istotny, albowiem przekłada się to na zdrowe zęby naszego dziecka.

98_wertus

Posty: 20

 
Hej. Ostatnio moje spore zainteresowanie wywołały szczoteczki do zębów dla maluchów, gdyż nad takim zakupem muszę się zastanowić. Uznałem za konieczne przemyślenie tego wyboru, albowiem będzie miał on duże znaczenie, jeżeli chodzi o stan uzębienia mojego dziecka :)

Przekonałem się, że na rynku jest wiele kiepskich szczoteczek.

Iwona3

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Wiele artykułów znalazłem w kategorii szczoteczki do zębów dla dzieci, natomiast prędko rozwiałem wątpliwości, jakie z nich są godne zainteresowania, lecz, których zakup powinienem wykluczyć. Poczytałem o tym w Internecie i miałem świadomość, jak dobrze wybrać.

ukrwios

Posty: 11