picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Kochane, jaki sklep polecicie online jeśli chodzi o naturalne kosmetyki? Najbardziej zależałoby mi na dermokosmetykach do cery z trądzikiem różowatym. Gdzie i co kupujecie dla wrażliwej skóry?

audi80

Posty: 7

 
Parę sklepów z naturalnymi kosmetykami wdziałam w sieci, nawet miałam coś sobie zamówić, ale ostatecznie zrezygnowałam. Może za jakiś czas. Szczerze powiem, że póki co nawet czasu za bardzo nie mam, żeby jakoś bardziej o siebie zadbać, bo ciągle tylko praca, dom, dzieci i tak w pętli.

luke130

Posty: 6

 
Z kosmetykami to w ogóle lepiej nie przesadzać. Moim zdaniem większość z nich ma mocno destrukcyjne działanie i jednak przesusza skórę, a poza tym – rozleniwia. Skóra sama przestaje się regenerować, co mocno zaburza jej parametry.

serwus

Posty: 5

 
Jest taki sklep internetowy jak e-naturalne.pl, tutaj można rzeczywiście ekologiczne kosmetyki znaleźć, które w składzie praktycznie nie mają żadnych sztucznych wzmacniaczy i niepotrzebnych dodatków. Kupuję stąd choćby krem anti aging Q10 i kwasem hialuronowym. Skóra się jakby sama odbudowuje, można realnie wstrzymać procesy starzenia.

Szybka Krysia

Posty: 12

 
Wiadomo, że producenci na każdym kroku oszukują i dodają do składu różne tańsze zamienniki zamiast prawdziwe, oryginalne, naturalne rzeczy. Tak samo jest z żywnością i tak samo z kosmetykami. Klient jest często na straconej pozycji.

DiD3K

Posty: 14

 
Wiele osób boi się przejść na naturalne kosmetyki z obawy o wysokie koszty, a tak naprawdę jakby podliczyć to dużo więcej się nie dopłaca. Takie jest moje zdanie w każdym razie, poza tym zyskuje się zdrowie, a to jest bezcenne.

tuba34

Posty: 15

 
Kiedyś nie było takiego wyboru, człowiek był zdany na dwa rodzaje kremów, dwa typy maseczek, a teraz to w zasadzie można w prosty i szybki sposób zdobyć niemal dowolny kosmetyk świata.

numiś45

Posty: 17