picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Usługi fryzjerskie warszawa, kogo polecicie

Usługi fryzjerskie warszawa, kogo polecicie

Witam.

Czy możecie mi wskazać jakiegoś fryzjera w Warszawie, który jest godny polecenia? Będę bardzo wdzięczny.

czerwin_09

Posty: 11

 
Witam.

Dużym wyborem cieszyłem się, gdy w grę wchodził fryzjer w Warszawie. Oczywiście zbyt duży wybór powoduje, iż trudno szybko podjąć ostateczną decyzję, do jakiego salonu się udać.

Na szczęście pomocni okazali się moi znajomi, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o jakość usług i ceny.

anex

Posty: 20

 
Hej. W Internecie wiele można przeczytać, gdzie działa dobry fryzjer w Warszawie.

W sumie niekoniecznie polecane salony fryzjerskie muszą odpowiadać Waszym potrzebom, bo czasami pomimo świetnych włosów nie będzie pasowało Wam podejście fryzjera/fryzjerki i lokalizacja salonu. Wiadomo, że najlepsze salony są jednocześnie najdroższe.

Klarka23

Posty: 24

 
Cześć.

Stosunkowo niedawno dowiedziałam się, że dekoloryzacja w Warszawie możliwa jest w bardzo niskich cenach, którymi charakteryzuje się całkiem spore grono salonów fryzjerskich. Doszłam do wniosku, że lepiej nie szukać salonu blisko miejsca zamieszkania, bo to kiepskie kryterium przy szukaniu najwyższej jakości usług.

Jermeri

Posty: 18

 
Witam.

Priorytetem chyba każdego klienta jest dobry fryzjer w Warszawie. Znalezienie go czasami okazuje się nadspodziewanie proste, a nierzadko na poszukiwaniach możemy spędzić całkiem dużo czasu. Z mojej perspektywy istotną sprawą jest chęć sprostania oczekiwaniu klienta, czyli moim.

Niektórzy fryzjerzy chcą na siłę przeforsować swoją wizję, jak powinny wyglądać moje włosy.

Limwe45

Posty: 17

 
Witam.

Przyznam szczerze, że miałem sporo wątpliwości, gdy w grę wchodził wybór fryzjera w Warszawie. Po prostu uprzednio nie uczęszczałem do nikogo sprawdzonego, lecz postanowiłem to zmienić. W olbrzymim stopniu pomogły mi opinie zamieszczone na tym forum.

Justynka45

Posty: 22

 
Dzień dobry.
Moja pierwsza dekoloryzacja w Warszawie odbyła się w salonie fryzjerskim http://althair.pl, który mogę polecić absolutnie wszystkim! Profesjonalizm i wysoki poziom usług – z tym kojarzy mi się salon Althair i od tego momentu stałam się jego stałą klientką.

Polecam!

stopiw7

Posty: 24

 
Hej.

Nie ma co ukrywać, iż dla wielu klientów dobry fryzjer wiąże się zarówno z atrakcyjnymi cenami, jakie jest w stanie zaoferować. Na ogół zauważyłem, iż oblegane są salony z tymi najniższymi cenami oraz te, w jakich poziom usług stoi na niesamowicie wysokim poziomie, a cena jest już wyższa.

Annaaa12

Posty: 27

 
Dzień dobry. Każdy fryzjer w Warszawie ma inny cennik, o czym przekonałem się odwiedzając paru po kolei, którzy doprowadzili moje włosy do takiego samego stanu. Szybko wyciągnąłem wniosek, że powinienem odwiedzać wyłącznie najtańszego z nich, bo płacenie więcej jest bezcelowe.

bigstarr

Posty: 17

 
Hej.
Miałem dużo wątpliwości, gdy musiałem wybrać salon fryzjerski w Warszawie. Mam krótkie włosy i nie robię z nimi nic specjalnego, więc zależało mi przede wszystkim na bliskiej lokalizacji salonu fryzjerskiego i niskich cenach, które były moim priorytetem.

Poszukiwania na szczęście zakończyłem sukcesem i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń :)

piet

Posty: 20