picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Proteza stała, polecicie coś ?

Proteza stała, polecicie coś ?

Cześć. Czy leczenie bezzębia z pomocą sposoby All-on-4 to skuteczne rozwiązanie, jakie bylibyście w stanie zarekomendować z pełną odpowiedzialnością? Z chęcią przeczytam Wasze opinie. Pozdrawiam.

guster

Posty: 5

 
Zarekomendować mogę wyłącznie tę klinikę: http://zebyw1dzien.pl, w której ofercie dostępne są wysokiej jakości implanty zębów. Przekonałem się o tym osobiście.

humter

Posty: 15

 
Niedawno znajoma zapytała mnie o to, ile kosztuje implant zęba. Postanowiłem sprawdzić to biorąc pod lupę ofertę jednej z lokalnych klinik. Przyznam szczerze, że pozytywnie zaskoczyłem się atrakcyjnymi cenami. Myślałem, że są co najmniej trzykrotnie wyższe… :)))

TomekK

Posty: 14

 
Interesuję się obecnie metodą leczenia All-on-4, która dostępna jest w ofercie co najmniej kilku klinik, które specjalizują się we wstawianiu implantów. Wydaje mi się, że to rozwiązanie, które mieści się w moim budżecie finansowym, a jednocześnie ponadprzeciętnie nie boli.

edmundzio

Posty: 10

 
Miałem dużo wątpliwości, gdy znajomi polecali mi implanty zębów. Dopiero później kolega podzielił się spostrzeżeniami po wstawieniu implantów - to on ostatecznie mnie do tego przekonał.

GriX

Posty: 19

 
Do tej pory nie miałem świadomości, że metoda All-on-4 w Katowicach jest w ogóle dostępna. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie przychylniejsza :)))

Worms

Posty: 7

 
Myślę, że implanty w Katowicach będziecie w stanie zrobić w konkurencyjnej cenie. Istotne znaczenie w tym zakresie ma między innymi duża konkurencja pomiędzy poszczególnymi klinikami.

Klarka34

Posty: 14

 
Wychodzę z założenia, że proteza zębowa powinna być przede wszystkim wysokiej jakości. W przeciwnym wypadku możecie zmagać się z bardzo wieloma problemami bądź odczuwać dyskomfort. Raz zapłacicie więcej, a korzyści będziecie odnotowywać przez wiele lat...

Laleczka

Posty: 13