picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

beata77

Posty: 7

 
U mnie w łazience to powoli miejsca brakuje na moje wszystkie kosmetyki o co mąż ma czasami do mnie pretensje. Ale faktycznie trochę ich mam, bo też nie ma innego wyjścia, jak chce się o siebie zadbać to tak to wygląda.

messi10

Posty: 11

 
Moja mama dużo ma różnych kosmetyków typowo odmładzających w domu i powiem że faktycznie widać efekty. Odkąd zaczęła stosować kremy skóra jest lżejsza, bardziej elastyczna – zwłaszcza pod oczami to widać. Ale też z tego co wiem drogo ją te lepsze kremy kosztują.

Koperek89

Posty: 17

 
U mnie skóra na twarzy wariuje zwłaszcza w miesiącach zimowych i letnich, czyli wtedy kiedy temperatura jest albo skrajnie niska, albo skrajnie wysoka. Wtedy pojawia się dużo wyprysków, jakieś przebarwienia i generalnie jest ciężko.

wiesław11

Posty: 10

 
Do cery naczynkowej z którą się zmagam od lat to mogę polecić kosmetyki ze strony e-naturalne.pl. Sama stosuję ich żel aloesowy i jest coraz lepiej. Bardzo udało się już poprawić koloryt skóry i pozbyć przebarwień, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. W porządku obsługa w sklepie, mam zawsze tutaj info na bieżąco o tym co dzieje się z przesyłką, kiedy została wysłana itp.

Kamil87rak1

Posty: 7

 
Ja się nauczyłam ostatnio peelingi robić. W tym sensie, że wcześniej to nie za bardzo za takim zabiegiem przepadałam a ostatnio to mi się nawet spodobał. Mam bardzo fajny peeling z kawą i chilli, idealny na cellulit i powiem, że są efekty.

Limwe45

Posty: 17

 
Z kosmetykami mam trochę problem żeby utrafić. Zwłaszcza kremy odmładzające, co mają niby sprawiać żeby skóra była bardziej elastyczna to tak średnio działają wg mnie. Nie wiem może powinnam kupić coś droższego, albo już jestem w takim stanie że krem nie pomoże..?

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Moim zdaniem naturalne kosmetyki są o tyle lepsze bo mniej skórę obciążają i też mniej wysuszają. Nawet czytałam kiedyś jakiś artykuł w sieci na ich temat i to było potwierdzone naukowo, że ekologiczne kosmetyki zachowują ciało w dużo lepszym nawilżeniu.

SABUR

Posty: 15

 
Kosmetyki teraz potrafią rzeczywiście drogo kosztować. Zwłaszcza te wszystkie kremy odmładzające to czasami i kilkaset złotych widziałam że kosztują a przecież tam jest ich drobnica w takim malutkim pudełeczku.

ZoZo333

Posty: 20