picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Medycyna estetyczna- jesteście za czy przeciw? Co Waszym zdaniem przemawia za ewentualnym korzystaniem z takich zabiegów? Czekam na szczere odpowiedzi.

benia

Posty: 1

 
Każda z tego typu terapii poprzedzona jest konsultacją. Oczywiście do każdego zabiegu są przeciwwskazania, chociażby ciąża, opryszczka, czy choroby związane z układem odpornościowym, a także karmienie piersią. Ale tutaj właśnie temu służy szczera rozmowa z lekarzem, aby móc nie tylko wybrać optymalne rozwiązanie, ale też nam nie zaszkodzić.

Ptaszyna

Posty: 14

 
Miałam okazję korzystać z serii zabiegów w Lenartowicz Clinic i zdecydowanie polecam tą klinikę medycyny estetycznej w Katowicach. Przede wszystkim wybór zabiegów jest tutaj naprawdę duży. Każdy z nich poprzedza bardzo szczegółowy wywiad i oczywiście konsultacja lekarska. Poza tym,c o najważniejsze Pani Doktor Lenartowicz naprawdę jest w stanie przywrócić nie tylko skórze twarzy drugą młodość, przy czym jest niezwykle miłą i fajnie nastawioną do swoich klientek osobą:).

Hardkorowy Koksu

Posty: 25

 
Wiem, że zabiegi tego typu nie są jeszcze zbyt popularne w przypadku panów, jednak ja się zdecydowałem i nie żałuję. Wyglądam dużo młodziej.

transerwis

Posty: 7

 
Gdybym miała powiedzieć, czy jestem za czy przeciw zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, musiałabym wybrać tą pierwszą odpowiedź. Jednak kosmetyki nawet te najdroższe, się sprawią, że nasza skóra będzie wygląda młodziej w takim stopniu, w jakim byśmy chciały.

Sklepik

Posty: 2

 
Jestem wielką fanką zabiegów tego typu, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Dzidzia

Posty: 8

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga odpowiednia dieta i picie dużej ilości wody. Co więcej, nawet zaczęłam stosować taką kurację, ale póki co czekam na efekty:)

figo

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o wybór dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zapytać na dedykowanych grupach na fb. Na pewno uzyskasz tam rzetelne informacje.

namok

Posty: 15

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kwas hialuronowy. Bardzo źle czuję się ze swoimi zmarszczkami, które pojawiły się dość szybko i tak naprawdę bardzo poważnie biorę pod uwagę poddanie się zabiegowi. Obawiam się jednak komplikacji:(

shalafi

Posty: 15