picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kołobrzeg wynajem apartamentów, poszukuję!

Kołobrzeg wynajem apartamentów, poszukuję!

Zastanawiam się czy na miejsce na wakacje wybrać Kołobrzeg i wynajmowanie apartamentów czy jakieś domki albo kwatery? Jakie macie rady w tym temacie dla mnie?

Babeczka

Posty: 1

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, ale to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

Boss

Posty: 12

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, lecz znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wówczas sprawdzić, co tam się odnajduje interesującego.

Joe

Posty: 4

 
Z tego, co wiem o apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest bardzo dużo. Mnie się akurat Kołobrzeg podoba, bo lubię nieco większe miasta, ale nie bardzo duże. Wszędzie dojdę i można tam zobaczyć ciekawe miejsca. Można też przepłynąć się statkiem.

3nder

Posty: 14

 
Jeśli wybieracie Kołobrzeg i wynajem apartamentów to tutaj http://www.balticpolanki.eu jest odpowiednie miejsce. Zasze korzystamy z ich oferty, bo jest najlepsza.

Oct714

Posty: 17

 
Jadąc nad morze bardziej kieruje się ceną i to niską. Wolę zapłacić mniej za niższy komfort, ale dzięki temu jestem nad morze kilka dni dłużej. Bez wątpienia każdy w przeciwnym razie sobie to liczy, bowiem jedni zarabiają średnią krajową, a inni kilka razy więcej. To, dlatego noclegów jest tak niezmiernie mnóstwo do wyboru. Każdy coś dzięki temu dopasuje dla siebie.

Kitas

Posty: 9

 
Apartamenty są super. Duże, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, dlatego warto to rezerwować.

grubasek

Posty: 11

 
Dla mnie może jest za zimne, a do tego trudno trafić z pogodą. Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać sobie góry. Oczywiście trzeba lubić chodzić po górach. Buty, ubranie i w drogę. Widoki niezapomniane. Każdego roku jedziemy w góry i jeszcze nikt z nas nie narzekał, dlatego polecam takie miejsca.

Jamrozyy

Posty: 18

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wówczas wszyscy dobrze bawią.

dada45

Posty: 5

 
Wybór apartamentów jest niesłychanie znaczny, wobec tego jeżeli ktoś chce to znajdzie coś ciekawego. Należałoby wcześniej szukać, bowiem ilość apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest znaczeni większa i prościej można będzie dopasować coś pod swoje żądania i oczekiwania.

W_Wąski

Posty: 21