picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Nocleg kielce, oferta ?

Nocleg kielce, oferta ?

Ktoś z was miał może okazję korzystać z noclegów w Kielcach i jest w stanie polecić jakiś rzeczywiście solidny produkt, na który naprawdę warto się zdecydować? Zależy mi przede wszystkim na miłej atmosferze w hostelu.

Marlenka33

Posty: 2

 
Razem z moimi znajomymi sporo razy nocowaliśmy w Kielcach i zawsze decydowaliśmy się na tanie noclegi i zawsze byliśmy z nich niezmiernie zadowoleni, bowiem są one strzałem w dziesiątkę.

Aweeee

Posty: 21

 
Gdy byliśmy ze znajomymi w Kielcach to spaliśmy w tym lokalu: http://www.tonocleg.pl i możemy ocenić go naprawdę niesłychanie dobrze, ponieważ było to niesłychanie solidne miejsce, z którego korzystanie było niezmiernie przyjemne i odpowiednie.

Programista

Posty: 16

 
W Kielcach jest naprawdę wiele atrakcji na wieczór, które sprawiają, że nie można się nudzić. Istnieje wiele klubów oraz restauracji, w których można bardzo miło spędzić czas i być z nich maksymalnie zadowolonym.

Madzia

Posty: 4

 
Już dużo razy spałem w Kielcach w hostelach i nie byłem nimi zawiedziony. Reprezentują one bowiem standardowy poziom dla hosteli i nie można ocenić ich zarówno na minus jak i na plus. Są to moim zdaniem zwykłe hostele, jakich można się spodziewać w innych miastach.

ur-0004

Posty: 5

 
Kilka razy zdarzyło spać mi się w droższych hotelach i szczerze to nie są one w mojej opinii warte swojej ceny. Jeżeli zamierzasz spędzić czas aktywnie to wybieranie naprawdę drogich hoteli nie ma żadnego sensu, ponieważ i tak nie spędzisz w nich bardzo dużo czasu. Będziesz tym samym niepotrzebnie ponosił bardzo wysokie koszty z nimi związane.

Klarka23

Posty: 22

 
W ostatnim okresie testowałem wiele noclegów w Kielcach. Dzięki temu zauważyłem, że niezmiernie dobrze prezentuje się oferta tych tańszych i to właśnie one są jak najbardziej warte zainteresowania i jak najbardziej należałoby z nich korzystać.

Rico

Posty: 5

 
Ze znajomymi już sporo razy byłam w Kielcach i zawsze znajdowaliśmy fajny lokal, w jakim można było przespać się po rzeczywiście niesłychanie niskiej cenie i w jakim było niesłychanie przyjemnie.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Korzystałem już z wielu noclegów w Kielcach i zazwyczaj były one z grupy tych tańszych. Na żadnym do tej pory nie zawiodłem się i każdy mogę jak najbardziej polecić.

Kitas

Posty: 19