picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

pawel253

Posty: 1

 
Poszukaj sobie na stronach lokalnych dotyczących Pobierowa i okolic, sporo tam propozycji noclegowych, pewnie coś fajnego uda się znaleźć i sprawdzić też opinie o tych miejscach.

MiSER

Posty: 6

 
Jeśli jedziesz z dziećmi to szukaj hotelu, gdzie będzie również plac zabaw, wtedy dzieci będą się mogły pobawić bezpośrednio w hotelu.

Anno Domini

Posty: 10

 
Pobierowo to chyba jedna z moich ulubionych miejscowości na wybrzeżu. Super rozwinięta pod kątem turystycznym, świetnych miejsc tam nie brakuje.

marq

Posty: 18

 
Byliśmy ze znajomymi całą grupą w Ośrodku Gryf w Pobierowie i jesteśmy zadowoleni. Mają dostępny parking, do tego również kort tenisowy, basen więc naprawdę nawet nie trzeba wychodzić z hotelu i też będzie co robić.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Popatrz na różne oferty noclegowe w sieci, porównaj ceny i przede wszystkim obecnie jest już dość późno jak na najbliższe wakacje więc pytaj, gdzie jeszcze jest coś wolnego. To w sumie kluczowa sprawa, ponieważ może być ciężko z najlepszymi miejscami. Jednak tutaj dość szybko jest wszystko rezerwowane.

maniek

Posty: 3

 
Obecnie to chyba jedno z bardziej popularnych miejsc turystycznych na wybrzeżu. Ale z tego powodu musisz się liczyć z tym, że noclegi w Pobierowie nie należą do tanich.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Jak chodzi o Pobierowo to z mojej strony polecam pobyt w hotelach blisko plaży z dobrym widokiem z klifu, wielka przyjemność z takich wakacji.

Zygzaczek3

Posty: 14

 
Pobierowo, typowo turystyczna miejscowość, ale jeśli Ci zależy na plażowaniu to będziesz zadowolony, bo plaże świetne, dodatkowo wyglądające rewelacyjne klify i hotele na nich lokalizowane.

nero45

Posty: 5