picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

operacja Żagle Gdyni 2014, proszę o pomoc

operacja Żagle Gdyni 2014, proszę o pomoc

Niestety nie miałem okazji brać udziału w operacji Żagle Gdyni i stąd moje pytanie czy znacie jakieś miejsca, gdzie można znaleźć zdjęcia z tego wydarzenia? Zależy mi przede wszystkim na dobrych jakościowo fotografiach.

Wariat

Posty: 5

 
Wszystkie zdjęcia z operation Gdynia Sails dostępne są pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails i bardzo mocno polecam każdemu odwiedzenie tej strony.

doprzodu00

Posty: 11

 
Jeżeli szukasz fotografii na licencji royalty free to na stronach internetowych powiązanych ze zlotami żaglowców powinieneś takowe zdjęcia odszukać. Można na stronach odszukać faktycznie mnóstwo wartościowych informacji na temat zlotów oraz fotografii wykonanych z nich. Gdybym był w twojej sytuacji to zdecydowanie poszukałbym samych fotografii w internecie.

bartek33

Posty: 8

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne zdjęcia ze zlotów i dodatkowo zdjęcia są dostępne na licencji royalty free.

labuh

Posty: 6

 
Moim zdaniem operation Gdynia Sails to było faktycznie znakomite wydarzenie, na którym można było zobaczyć sporo rewelacyjnych żaglowców i było przygotowanych sporo atrakcji.

Lupusx

Posty: 6

 
W mojej ocenie najlepsze zdjęcia z operacji Żagle Gdyni można znaleźć w sieci i warto zdecydować się na odpowiednie podejście do sprawy i wybranie najlepszych rozwiązań, które sprawdzą się naprawdę fantastycznie.

amrmas22

Posty: 4