picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tani leasing samochodowy

Tani leasing samochodowy

Wszystko wskazuje na to, iż zdecyduję się w niedługim okresie na leasing. Dziś pozostało „tylko” wybrać jakąś ofertę. Niby problemu być nie powinno, bo ofert wiele, no niemniej jednak – właśnie. Na kogo zwrócić spostrzeżenie?

Macie sprawdzone oferty leasingowe dla małych firm?

Kkamroszczak

Posty: 25

 
Hej.

Z mojego doświadczenia wynika, że auto na kredyt to jedna z lepszych opcji. W sumie długo się wzbraniałem przed kredytowaniem i kupowałem tańsze, natomiast też gorsze auta. Ciągle do nich dokładałem bez wątpienia...A ostatnio kupiłem nówkę sztukę i śmiga jak trzeba, praktycznie zero wizyt u mechanika.

Smutnyjoe

Posty: 24

 
Nie wiem jeszcze którą ofertę kredytową wybrać. Mam już na oku nawet konkretny samochód, ale troszkę mam stracha przed podpisaniem umowy kredytowej. Chętnie też poczytam wasze opinie, może znajdę coś dla siebie.

Dzięki za taki wątek!

reavan

Posty: 22

 
Z tymi ubezpieczeniami to różnie bywa. Jak się poprzez te kalkulatory składek popatrzy, to niby wszędzie się opłaca, ale jak przychodzi do szczegółów to nagle wychodzą jakieś ukryte koszty. Ja wybrałem firmę cls, bo u nich wszystko jest jasne, rzetelne, bez żadnego wodzenia za nos. Pełen szacunek do klienta. Wydawałoby się, że taka oczywistość, ale nie dla wszystkich.

secret santa

Posty: 16

 
Jakiś czas temu, nawet nie tak dawno brałem kredyt na kupowanie auta, zarówno jestem całkiem na świeżo:) My z żoną odnaleźliśmy fajną ofertę na stronie http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy. Oprocentowanie konkurencyjne, zaś sama obsługa, to jak nas potraktowali – pełen profesjonalizm. Cały proces finansowania został przeprowadzony niezwykle sprawnie, bez ściem i przeciągania w okresie.

Mogę ich polecić.

Siarczanek3

Posty: 16

 
Leasing, kredyt na samochód – każda opcja jest dobra, głównie jak się prowadzi biznes i po prostu trzeba mieć auta, żeby ogarnąć sprawy. Mnie osobiście niezwyklej spodobała się oferta kredytowa, otrzymałem korzystne warunki, lecz z tego co widzę, niezwykle wielu moich kontrahentów ma auta w leasingu i też nie narzekają.

Zas

Posty: 22

 
Powiem szczerze, że właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś lepszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie wiele jeszcze kasy brakować. Na stare lata, pożądane byłoby byłoby kupić sobie lepszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

kirekk

Posty: 20

 
Różne mam doświadczenia, jeśli chodzi o leasing. Właściwie dopiero ostatnio odszukałem firmę, z której obsługi jestem usatysfakcjonowany. Polecam sprawdzić ich stronkę http://www.cls.pl/leasing_samochodowy, są tam wszystkie szczegóły. Mają już dziesięć lat doświadczenia w branży, pojazdy osobowe, ale też większe, ciężarowe.

Cześć!

latynos44

Posty: 24