picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

śmieszne obrazki, szukam

śmieszne obrazki, szukam

Dla mnie memy to coś, po co zaglądam na Internet. Chętnie poznam Wasze ulubiony strony internetowe z mamami. Pochwalcie się, co lubicie oglądać.

Akimer56

Posty: 2

 
Znacie zabawne memy? Uwielbiam je. Sami sprawdźcie je na https://lalameme.pl/. Jeśli chce poprawić sobie humor to właśnie te memy przeglądam i mi pomaga.

Hymnny4

Posty: 2

 
Najbardziej lubię przeglądanie poniedziałkowych memów. Można się pośmiać i odstresować. Do pracy chodzić się nie chce, dlatego dobra zabawa jest wskazana. Polecam innym. Wyluzujcie się i nie traktujcie wszystkiego na poważnie.

Wariat

Posty: 20

 
Po nocach mi się śnią poniektóre memy. Jestem od nich uzależniony, wobec tego odwiedzam serwis, który umożliwia mi super rozrywkę na bardzo długi czas.

Yuri20

Posty: 8

 
Na weekend memów jest bardzo dużo . Moja dziewczyna spędza na ich przeglądaniu mnóstwo czasu. Sam też zerkam. Mnie interesuje trochę inna tematyka, ale jakoś razem dajemy sobie radę.

Dziadek

Posty: 3

 
Po nocach mi się śnią niektóre memy. Jestem od nich uzależniony, dlatego odwiedzam serwis, który gwarantuje mi super rozrywkę na bardzo długi czas.

Darjusa

Posty: 7

 
Nie lubię memów, zdjęć i tych wszechobecnych kotów. Zamiast być wartościowa treść to Internet zalewany jest memami i innymi cudami. Szkoda i to wielka.

alliknet5

Posty: 8

 
Zawsze poszukuję weekendowych memów o tym, że można wreszcie odpocząć. Uwielbiam je i wszyscy moi znajomi je czytają i przeglądają. To nasza codzienność i nic nie jest w stanie tego nagle zmienić.

Jarciowek

Posty: 6