picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szamba betonowe Kolno

Szamba betonowe Kolno

Chciałbym zainstalować w ogrodzie super zbiornik na ścieki, lecz mam dość ograniczony budżet. Macie dobre doświadczenia z wykonawcami? Najlepiej, bym mógł się spotkać w realu i obejrzeć jakieś przykłady prac.

Dajcie namiary, proszę.

Zycio

Posty: 12

 
Lepiej od razu postawić na konkretnego wykonawcę, co się zna na rzeczy. U mnie sprawa była łatwa. Wybrałem http://szamba.pro, bowiem blisko mnie działali. Od trzech lat szambo mam i wszystko śmiga. Tak więc mogę polecić.

Nie policzyli mnie też jakoś strasznie.

bigstarr

Posty: 17

 
Beton dobra rzecz, albowiem i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od kilku lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się prędko :P Nie ma tak faktycznie zbyt wielu klientów, albowiem prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

Chorowity12

Posty: 20

 
Przenigdy nie bierz szamb plastikowych. Totalny badziew, że szok. Tylko beton, bo i sobie parking zrobisz jak również zabudujesz działeczkę, jak chcesz, a z plastikiem nic nie dokonasz, tak naprawdę. Zapłacisz nie tylko za szambo, ale też montaż jak również oczywiście transport.

Sam nie dasz rady, więc zbieraj kasę ;)

Ptaszyna

Posty: 16

 
Najpierw przeanalizuj ile nieczystości naprodukujesz w domu, a później dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze troszkę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeśli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jednak zwyczajne rozwiązanie. Nie oszczędzaj, bo stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

Jasioneczek

Posty: 23

 
Szambo tanio wychodzi pod warunkiem, iż jest szczelne jak również maksymalnie uzbrojone. Beton najlepszy z tego co widziałem i słyszałem od ludzi. Unikaj raczej plastików, bo jak będziesz chciał coś zmienić przy domu, np. dobudować mały podjazd to się rozczarujesz, a koszty wzrosną.

Cronxxx

Posty: 18

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych problemów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, a wydałem nie wiem, może parę tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

chmiel80

Posty: 26

 
Mam od 3-ch lat szambo betonowe od http://szamba.pro. Mówili, że mają serwis na gwarancji, a nawet gdyby coś się zepsuło po, to i tak wpadną obejrzeć, lecz ani razu jeszcze nie skorzystałem :)

ZoZo333

Posty: 20

 
Dużo zależy od twojego zamysłu. Jak wybierzesz betonowe szambo to u producenta montaż wyjdzie najtaniej. Co mogę polecić ze stron internetowych? Wielokrotnie polecają szamba.pro, bowiem mają sieć w całej Polsce.

Na pewno transport tanio wychodzi, chociaż sam nie wiem. Musisz się skontaktować.

Amix

Posty: 21

 
Zależy czego potrzebujesz.

Jak full opcji z wyborem szamba, dowozem oraz instalacją to polecam szamba-betonowe.co. Samodzielnego montażu nie radzę, bo później nie naprawisz, jak się struktura szamba rozwali.

pl07

Posty: 13