picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kurs prawa jazdy w Krakowie, polecicie kogoś ?

kurs prawa jazdy w Krakowie, polecicie kogoś ?

Potrzebuję pomocy w odnalezieniu rzetelnych jazd doszkalających w Skawinie lub okolicy. Oczywiście chodzi mi o skuteczne jazdy, dzięki którym będę miał pewność, że zdam egzamin. Z góry dziękuję za pomoc.

nero45

Posty: 2

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale ogólnie na przyszłość też.

Krzysio

Posty: 15

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie zwykłym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych kłopotów.

Gargamel5

Posty: 3

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

aliDOS

Posty: 11

 
Wypadek w rodzinie zawsze powoduje lęk przed prowadzeniem samochodu. Myślę, że jeśli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

ciumar1

Posty: 3

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Kasia1212

Posty: 5

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeżeli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, albowiem mam obawy co do profesjonalizmu.

magic17

Posty: 14

 
Tutaj brałem jazdy doszkalające w Wieliczce http://wilkar.pl. Jestem usatysfakcjonowany, bo niesłychanie mi pomogły. Polecam. Naprawdę niesłychanie dobrzy instruktorzy, którzy umieją odszukać powody popełnianych błędów.

Siarczanek3

Posty: 15

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, że jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, ale to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na znalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niekoniecznie z ukrytymi kosztami ;)

modniś344

Posty: 14