picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szkoła pilotów, polecicie ?

szkoła pilotów, polecicie ?

Zastanawiam się nad tym, które kursy prowadzą w ośrodku szkolenia lotniczego. To oznacza dla jakiś pilotów? Amatorów czy tylko profesjonalistów?

Odi

Posty: 1

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Babeczka

Posty: 3

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Mają instruktorów, którzy rzeczywiście potrafią nauczyć. Weselę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

xacax

Posty: 6

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Klakier

Posty: 15

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Kwatuszek

Posty: 8

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, bowiem wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

żabka45

Posty: 5