picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kurs certyfikat kompetencji, gdzie szukać ?

kurs certyfikat kompetencji, gdzie szukać ?

Witam. Znacie jakieś szkolenie, które odpowiednio przygotuje mnie do tego, aby zdać egzamin i otrzymać certyfikat kompetencji zawodowych? Proszę o odpowiedzi!

Sarenka

Posty: 5

 
To bez cienia wątpliwości solidne szkolenie: https://www.certyfikatkatowice.pl, które pomoże Wam otrzymać certyfikat kompetencji zawodowych. W moim wypadku egzamin państwowy okazał się formalnością. Polecam!

labuh

Posty: 6

 
Na kurs certyfikat kompetencji zapisałem się kilka dni temu. Szkolenie rozpocznie się jutro, więc będę w stanie dopiero wtedy podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami. W prywatnej wiadomości mogę dać namiary na kurs.

Oct714

Posty: 8

 
Nie oszczędzajcie pieniędzy, gdy w rachubę wchodzi kurs certyfikat kompetencji. Za swój kurs zapłaciłem blisko 1500 złotych. Absolutnie nie żałuję, ponieważ dzięki temu czułem się doskonale przygotowany, a egzamin państwowy okazał się zwykłą formalnością.

Wariat

Posty: 5

 
Zapisałem się na kurs certyfikat kompetencji. Początkowo obawiałem się, że poniosę w związku z tym ponadprzeciętnie wysoki wydatek. Okazało się jednakże, że ów koszt da się ograniczyć do maksymalnie 1000 złotych, jeżeli chodzi o niezbędne szkolenie. Mam już za sobą egzamin państwowy - wynik korzystny :-)

Kasia

Posty: 10

 
Najczęściej certyfikat kompetencji zawodowych potrzebny jest w transporcie drogowym. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ otrzymałem propozycję pracy jako spedytor międzynarodowy. Najpierw przeszedłem szkolenie i egzamin - mam już certyfikat.

michał

Posty: 2

 
Niedawno zdobywałem certyfikat kompetencji. W tym celu skorzystałem z rekomendowanego szkolenia, dzięki czemu kompetencje zawodowe w transporcie drogowym załatwiłem w satysfakcjonująco krótkim czasie. Najważniejsze to dobry wykładowca, który prowadzi cały kurs. Miłego dnia.

Wariat

Posty: 16

 
Nie mam żadnych wątpliwości, że zapisanie się na kurs certyfikat kompetencji było dobrym rozwiązaniem. To był mój początek przygody z transportem drogowym, którą kontynuuję do dziś. Pracuję jako kierowca i jestem zadowolony, ponieważ moje zarobki nigdy nie spadły poniżej 6-8 tysięcy złotych w skali miesiąca.

Wariat

Posty: 16

 
Na kurs certyfikat kompetencji zapisałem się kilka dni temu. Szkolenie rozpocznie się jutro, więc będę w stanie dopiero wówczas podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami. W prywatnej wiadomości mogę dać namiary na kurs.

Black_Riot

Posty: 11

 
Na kurs certyfikat kompetencji najczęściej zapisują się osoby, które chcą pracować w transporcie drogowym. Taki kurs stanowi istotne ułatwienie, gdy chcecie zacząć swoją przygodę jako spedytor. Sam tak zaczynałem - absolutnie nie żałuję, bo dobrze zarabiam.

Wacław

Posty: 3