picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szkolenia

Szkolenia

Witajcie! Interesują mnie szkolenia dla pracowników dotyczące kreatywności i tutaj szukałbym głównie firmy działającej na metodzie FourSight. Kto w fajny sposób na polskim gruncie prowadzi szkolenia w tej amerykańskiej metodzie?

figo

Posty: 2

 
Szkolenie szkoleniu nierówne, są tak poprowadzone że to zmarnowany czas i pieniądze a są takie po których człowiek wychodzi z nowymi konkretnymi i przydatnymi kompetencjami.

Madzia

Posty: 5

 
Jak sobie przypomnę ostatnie szkolenia sprzedażowe na jakich byłem to raczej trafiałem dobrze, można było się skupić, tę wiedzę którą zdobyłem faktycznie można w życiu wykorzystywać zamiast zamknąć w szufladzie.

TomekK

Posty: 6

 
Trochę już projektów zrobiliśmy wspólnie z Delta Training i narzekać póki co nie mogę. Kreatywne podejście, nie działają na sztywnych szablonach, przez co łatwiej było mi się z nimi porozumieć co do szczegółów szkolenia, rezultatów miękkich i twardych jakie mają być osiągnięte.

damkaa4

Posty: 8

 
Mocno się polski rynek rozwinął w kwestii trenerów, rozwoju osobistego i tak dalej, dobrze pamiętam latam 90 te jak to wtedy wyglądało, raczkowało i całe szczęście że te czasy mamy już dawno za sobą.

Matusiński

Posty: 5

 
Jak dla mnie to szkolenia tylko wtedy mają sens jak podnoszą umiejętności, już na tym etapie to teoria jest potrzebna w minimalnej ilości albo wcale, w szkołach niech uczą teorii i regułek.

jozefinna

Posty: 12

 
Ja po szkoleniu zawsze oczekuję tego samego – praktycznych umiejętności, które już następnego dnia w pracy będę mógł wykorzystać. Rzadko kiedy to otrzymuję na szkoleniach:/

rohnop37

Posty: 20

 
Ja koniecznie muszę pójść na kurs norweskiego, już dawno miałem się tym zająć...szkoda że firma mi czegoś takiego nie zasponsoruje tylko wszystko będę musiał opłacić we własnym zakresie.

matek562

Posty: 5

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

johncena67

Posty: 11

 
U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

cicusss

Posty: 2