picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Hej.

Mam dylemat, jaki program do rejestracji czasu pracy zastosować w mojej firmie. Możecie polecić jakieś optymalne rozwiązania dla średniego zakładu?

Robuś

Posty: 13

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż dużo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, głównie panie kadrowe.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

labuh

Posty: 15

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Illilakip

Posty: 19

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni rzeczywiście świetne programy.

rumunekt

Posty: 16

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to znakomite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

ZjadaczGłów

Posty: 15

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Worms

Posty: 23

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Januszek

Posty: 20

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest albowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo istotne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

reavan

Posty: 28

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby zatem, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś przypadku przedstawić należyte dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

HalskiPol

Posty: 18