picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka do kontenera ??

siatka do kontenera ??

Jakiego producenta siatki na kontener polecacie? Konieczny mi rzeczywiście sprawdzony asortyment. Jeżeli macie na ten temat jakieś konkretne informacje, z góry niesłychanie dziękuję. Liczę na waszą pomoc.

Różyczka

Posty: 2

 
To link do sklepu online z siatkami do kontenerów https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Polecam to miejsce, albowiem się nie zawiodłem na jakości i wytrzymałości. Jestem zadowolony, albowiem w końcu mam siatki, jakie będą mi służyły poprzez niezwykle długo. Poza tym nie jest tu drogo.

sertus

Posty: 4

 
Mamy siatkę na kontener i okazała się świetna. Faktycznie należałoby kupić, albowiem dzięki takiej zabezpieczysz każdy ładunek. Jeżeli chodzi o polipropylen, to jest to tworzywo o znakomitej odporności. Co do żywotności to spokojnie kilka lat użytkowania jak nic.

aLIMER56

Posty: 9

 
Dla nas siatka na kontener okazała się idealnym rozwiązaniem. Nawet nie myśleliśmy, że to tak wytrzymała siatka, która nie będzie się niszczyła pomimo użytkowania. Transportujemy zazwyczaj materiały, które niestety nie są lekkie, dlatego szukaliśmy czegoś naprawdę trwałego.

yaoks

Posty: 3

 
No tak kapitalna jakość to pierwsza zasadnicza zaleta. Po drugie mogę wymienić jeszcze cenę, natomiast też to, iż nadają się do każdego transportu. Takie siatki do kontenerów to również porządne zabezpieczenie do samochodów ciężarowych.

Lupusx

Posty: 12

 
W naszej branży transportowej siatki do kontenerów sprawdzają się równie dobrze :) Niezmiernie okej jakość. Sznurkowe siatki są o tyle idealne, że nie wchodzą w reakcje z transportowanymi ładunkami i wobec tego się nie niszczą. Mam nadzieję, że pomogłem opinią. Polecam.

dermu34

Posty: 7