picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

softstartery, szukam

softstartery, szukam

Hejka. Do jakich zastosowań mogą przydać się softstartery? Mam nadzieję, że będziecie w stanie podzielić się swoją wiedzą, a zarazem doświadczeniami w tym zakresie. Pozdrawiam.

serwus45

Posty: 2

 
Zauważyłem, że przynajmniej część osób wypowiadających się na tym forum ma olbrzymie doświadczenie, jeśli chodzi o softstartery. Zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi, ponieważ być może zyskam szerszą wiedzę w tym zakresie :-)

Boss

Posty: 8

 
Mam wrażenie, że w przeszłości falowniki charakteryzowały się zdecydowanie wyższymi cenami niż obecnie. Niedawno odwiedziłem jeden ze sklepów stacjonarnych i porównam ofertę z tą “internetową”.

Elektros

Posty: 2

 
Bezdyskusyjnie najlepsze przemienniki częstotliwości zawsze zamawiam z tego sklepu internetowego: http://automatyka-sklep.eu/falowniki-softstarty. Polecam serdecznie!

Kitas

Posty: 3

 
W niektórych sklepach internetowych falowniki dostępne są “od ręki”, dzięki czemu zamawiając jeden z nich dziś - otrzymacie go kolejnego dnia, gdy dokonacie wyboru przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. To bardzo wygodne rozwiązanie. I tanie zarazem.

inhuman

Posty: 7

 
Trudno mi powiedzieć, która firma jest liderem, jeśli chodzi o falowniki. Wychodzę z założenia, że w ostatnich latach wszystkie produkty cechują się coraz wyższą jakością :)

dzannne

Posty: 9