picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

chodzież iwona, jaki sklep ?

chodzież iwona, jaki sklep ?

Witam serdecznie. Zależy mi na zakupie garnków Silesia. Gdzie można pozyskać je w jakiejś przystępnej cenie. Wiem, że to garnki, jakie nie należą do tanich, niemniej jednak może gdzieś jest propozycja w niższej cenie?

Tatusiekk

Posty: 3

 
Kolekcję Chodzież Iwona nabyłam w tym miejscu https://hurtowniaporcelany.pl/447-chodziez-iwona-0026. Jestem zadowolona, albowiem przede wszystkim to doskonała oferta oryginalnych naczyń w porządnej cenie.

W_Wąski

Posty: 19

 
No właśnie. Najważniejsze to odszukać sprawdzony sklep z porcelaną. Znajoma nacięła się na podróbki, a zapłaciła sporą kwotę. Jak będę kupować, sama musiałabym mieć pewność, że to oryginalne naczynia.

Jacuś

Posty: 6

 
Ja zarówno muszę wybrać jakąś porcelanę na prezent i zastanawiam się nad marką Lubiana. Podoba mi się kilka kolekcji. Całkiem do rzeczy jest Lubiana Opera. Ma taki fikuśny kształt i sporo naczyń do skompletowania na sztuki. I mam pytanie, czy takie naczynia wygodnie się użytkuje właśnie z uwagi na ten dość skomplikowany kształt.

gabryś99

Posty: 7

 
A jeśli chodzi o coś klasycznego, to polecam Chodzież Iwona. To porcelana, którą możesz kupić ze złotą lub platynową linią. Jest też linia ze zdobieniami kwiatowymi, ale jak wiadomo, taka nie zawsze się sprawdzi. Przyjrzyj się tym dwóm serwisom, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Gustowne kształty i klasa :)

Lupusx

Posty: 4

 
Najtańsze garnki Silesia są białe i ze zwykłą pokrywką. Za resztę trzeba zapłacić wiecej. Najdrożej kosztują garnki w kolorze. Można szukać ofert w hurtowniach. Tam jest na pewno taniej.

wiesław11

Posty: 7

 
Garnki Silesia można kupić w hurtowni internetowej. Na zakupie w takim miejscu można zaoszczędzić parę złotych. Masz też pewność, że kupujesz oryginalny produkt. To garnki, które są gwarancją najwyższej jakości, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Dostałam w prezencie. Jestem bardzo zadowolona, że rodzicie pomyśleli o takim właśnie prezencie na nowe mieszkanie.

Wacław

Posty: 19

 
Spodobała mi się zastawa Chodzieży Kamelia. Jest taki klasyczny i rzeczywiście stylowy. Podoba mi się, a poza tym z tego, co czytałam to podobno bardzo odporne naczynia zarówno na stłuczenia, jak i temperaturę.

Grażynaa234

Posty: 5