picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

komputer bravo 180s, gdzie kupię ?

komputer bravo 180s, gdzie kupię ?

Cześć. Czy komputer bravo 180s to dobry zakup? Chcę, aby obsługiwał on mój opryskiwacz.

Wariat

Posty: 1

 
Dostępna w ofercie tego sklepu internetowego pompa do opryskiwacza: http://roltronik.pl/pl/6-pompy-i-częsci-pomp była właściwa do prowadzonych przeze mnie prac. Jestem bardzo zaspokojony z tego, że zrealizowałem jej nabycie właśnie u nich. Pozdrawiam.

dominikk5

Posty: 9

 
Mam namiary na sklep internetowy, w jakim dostępne są filtry do opryskiwacza w niezwykle dobrych cenach. Mogę podać Wam jego adres w prywatnej wiadomości.

Babeczka

Posty: 12

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się komputerem bravo 180s, który świetnie sprawdza się w wypadku opryskiwaczy polowych. Sprawdźcie jego szanse w sieci.

lalunia333

Posty: 10

 
Do tej pory nie musiałem inwestować w części do opryskiwacza ponadprzeciętnie wysokich kwot. Niedawno mój opryskiwacz zaczął mnie nieco negatywnie zaskakiwać, więc przymierzam się do zrealizowania jego pierwszej naprawy :-)

Ventooo1

Posty: 22

 
Nie mam ulubionego sklepu, w którym kupuję części do opryskiwaczy. Zawsze kieruję się własnym interesem, a więc porównuję oferowane ceny.

Klara323

Posty: 5

 
Od paru dni zastanawiam się nad tym czy rozpylacze MMAT sprostają moim oczekiwaniom. Z chęcią zapoznałem się z Waszymi rekomendacjami. Są niezmiernie pomocne.

Merlinek

Posty: 13

 
Nieprędko odnalazłem niezbędne części do opryskiwacza Amazone, jakie były mi potrzebne “na już”. Całe szczęście udało mi się nieco zaoszczędzić dzięki ofercie sklepu internetowego.

Rico

Posty: 3