picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Komplet termostatyczny osiowy, gdzie kupić ?

Komplet termostatyczny osiowy, gdzie kupić ?

Poszukuję kompletu termostatycznego osiowego najlepiej z chromu. Chodzi o instalację z rury pex. Co sądzicie o INVENA? Orientowałem się w cenach nawet korzystnie. Jak znacie jakieś tanie sklepy internetowe, to piszcie.

Klarka23

Posty: 2

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment naprawdę godny polecenia. Doświadczony sprzedawca.

Klarka45

Posty: 6

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

gryzon

Posty: 5

 
Grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD według mnie pasuje do każdego pomieszczenia. Lecz uważam, iż opłaca się w większych. Spora kwota. Sam się waham, czy zakupić. Wiem, iż cena jest różna w zależności od dystrybutora.

codePerformance

Posty: 5

 
Taka jest cena za metr rury do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2? To za zwój 300m mnóstwo poniżej tysiąca wyjdzie? Będę musiał zbadać dokładnie, bo coś mi się nie chce wierzyć. Może jakaś promocyjna propozycja to jest?

dzannne

Posty: 3

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka znana i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

Serwet87

Posty: 14

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, iż dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Niemniej jednak różnicę są między sklepami i to wielkie.

Kitas

Posty: 16

 
Jak coś, to wybiorę rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. Mam plany co do podłogówki już od tamtego roku i nie mogę się zebrać. Tak to jest – szewc bez butów chodzi. Natomiast poważnie to dobra opcja również pod kątem ceny.

Sebus23

Posty: 11

 
Z doświadczenia jako wykonawca systemów polecam rurę wielowarstwową TeceFLEX16 mm na przykład w zwoju 100m. Do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki wybór doskonały. Na lata. Ceny nie przerażają :D

namok

Posty: 12

 
Jak masz duże wymagania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Warto wiedzieć, że niektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 złotych za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to oczywiście żadnych zastrzeżeń.

Wygodniś22

Posty: 5