picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka do kontenera, polecicie ?

siatka do kontenera, polecicie ?

Z góry spore dzięki za pomoc w znalezieniu dobrego producenta siatek na kontenery. Jeżeli macie jakieś opinie, polecacie itd., piszcie. Od przyszłego miesiąca ruszam z tematem nowej działalności.

mikuś33

Posty: 2

 
A co sądzicie o gęstej siatce do kontenera? Czy taka będzie dobrym uniwersalnym rozwiązaniem? Nie do końca jestem pewien, co jeszcze będę w ten właśnie sposób transportował, wobec tego chciałbym zamówić siatkę, która sprawdzi się w każdym przypadku.

WTFurdoin

Posty: 5

 
A jakie atesty i certyfikaty są ważne? Mam w planach kupić siatki do kontenerów, bo też nie znalazłem innego rozwiązania. Wszędzie polecają te siatki. Może wiecie coś na ich temat więcej i możecie podzielić się informacjami. Mnie również zależy na wytrzymałości takiej siatki, żeby była na lata.

Wacław

Posty: 18

 
Siatki na kontenery nie są drogim rozwiązaniem. Uważam, że jest to rozwiązanie na wiele lat, bo polipropylen czy polietylen to solidne materiały. Od kilku lat użytkujemy siatki PP. Świetna jakość. Polecam.

namok

Posty: 4

 
Tego typu siatki do kontenerów używamy również jako siatki grodzące do naczep. Bardzo dobrze sprawdzają się, ponieważ są mocne i mają solidną konstrukcję. To są poza tym siatki odporne na uszkodzenia mechaniczne, wpływ warunków pogodowych i substancji chemicznych.

Michalek23

Posty: 6

 
Nie mam doświadczenia w tej sprawie, więc uważnie śledzę wasze wypowiedzi :) Potrzebuję tego typu siatki na kontener, niemniej jednak też do zabezpieczenia towarów na regałach. Czytałem, iż to najwłaściwsze rozwiązanie.

Dziadek

Posty: 11

 
To sklep, gdzie można zamówić siatkę na kontener w dowolnym rozmiarze https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Idealna sprawa, bo wtedy masz siatkę dokładnie, jaką potrzebujesz.

Poznaniaczek3

Posty: 20

 
Wyłącznie polscy producenci. Zawsze stawiam na polskie rozwiązanie i nie narzekam. Jeśli chodzi o siatki na kontenery, też nabyłem u polskiego producenta i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Różyczka

Posty: 7

 
Kontenerowe siatki to naprawdę znakomitej jakości zabezpieczenia. Sam miałem dylemat, co wybrać. Pytałem osób, które znają się na rzeczy. Polecono mi polipropylenową siatkę na kontener, bo taka jest najlepsza ze względu na odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne.

alklu7

Posty: 4