picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przeglądy rejestracyjne Zgierz, oferta

przeglądy rejestracyjne Zgierz, oferta

Poszukuje stacji diagnostycznej w Zgierzu, która zajmuje się naprawami samochodów, ale jednocześnie robi przeglądy rejestracyjne. Będę wtedy miał kompleksowe usługi, a właśnie na tym mi zależy. Podpowiedzcie, do kogo warto pojechać.

Jarko445

Posty: 1

 
Mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza niesłychanie pomogła. Tylko jedna firma była w stanie odszukać przyczynę braku mocy silnika w moim samochodzie.

Miner-ooo

Posty: 20

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, ale nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Tatusiekk

Posty: 23

 
Ostatnio nie byłem w żadnej stacji także nie doradzę. W Zgierzu ostatnio nie robię przeglądów. Kilka lat temu często się tam pojawiałem. Zawsze na stacji była miła obsługa i co ważne, jeśli coś było zepsute to byli w stanie praktycznie na bieżąco to wszystko naprawić.

Kitas

Posty: 3

 
Robiłem badanie techniczne wozu w Zgierzu w firmie https://stacja-zgierz.pl i jestem usatysfakcjonowany. Wiem, iż oni są w stanie wykonać naprawy samochodu, dlatego warto się do nich zgłosić po pomoc. Na wszystkim się niesłychanie dobrze znają.

znamsienatym

Posty: 14

 
Zanim pojadę na przegląd to zawsze jadę wcześniej i sprawdzam, co jest do naprawy. Obecnie się najpierw płaci, a potem robi przegląd. Jeżeli coś jest nie tak to pieniądze przepadają, wobec tego lepiej wszystko sobie bardzo dokładnie wcześniej sprawdzić na stacji.

audi25

Posty: 9

 
W ostatnim czasie pojawiło się wiele warsztatów prowadzących diagnostykę pojazdową w Zgierzu, dlatego warto sprawdzać, jaki poziom usług nam mogą zaoferować.

Jermeri

Posty: 22

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, natomiast nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

reklamos

Posty: 7

 
Nigdy nie mam problemów z przeglądami rejestracyjnymi w Zgierzu, ale pewnie, dlatego że wszystkie naprawy wykonuje na bieżąco. Samochód ma być bezpieczny dla mnie i dla innych. To najważniejsze. Jeżdżę i dbam o niego. Pieniądze to nie wszystko i warto o tym wiedzieć.
Byłem na badaniu technicznym pojazdu w Zgierzu w jednej ze stacji. Nie było żadnych problemów. Poradzili sobie ze wszystkim. Byłem zaskoczony, że tak łatwo można przejść przegląd. Mam z tym bardzo różne doświadczenia, dlatego warto dokładnie sprawdzać, jakie opinie na wybrana przez nas stacja diagnostyczna.

werwer

Posty: 3

 
Dzisiaj nie jest łatwo z przeglądami. Wszystko zależne gdzie się pojedzie. Jedni przymykają trochę oko, ale inni sprawdzają dosłownie wszystko. Mój znajomy ma samochód trzyletni i nie mógł przejść przeglądu. Tak to wygląda.

tuba34

Posty: 18