picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka do kontenera, który sklep ?

siatka do kontenera, który sklep ?

Niezwykle dziękuję za pomoc w odszukaniu dobrego sklepu z siatką na kontenery. Potrzebuję oferty zróżnicowanej, jeśli chodzi o parametry. Potrzebna mi dokładnie siatka z małym i średnim oczkiem. Jak coś, to piszcie.

Jacuś

Posty: 1

 
W jakim sklepie internetowym? Widziałem, że jest kilka dobrze opiniowanych. Muszę kupić siatkę do kontenera, która sprawdzi się naprawdę przez długo. To koniecznie musi być inwestycja, która się opłaci. Czekam.

lucjann

Posty: 7

 
Bardzo dobra jakość siatek do kontenerów jest tu http://bagan.com.pl/siatki-na-kontenery. To czołowy polski producent siatek PP oraz PE. Nie mam żadnych zastrzeżeń do oferty. Siatka jest skuteczna i niedroga.

labuh

Posty: 4

 
Siatki polipropylenowe dopasowują się kształtem do zabezpieczanego ładunku, więc zawsze są odpowiednie do każdego typu. Polecam z własnego doświadczenia. Zabezpieczające siatki do kontenerów kupiłem prosto od producenta, dzięki czemu nie zapłaciłem dużo i mam jakość :)

marcin225

Posty: 19

 
Polipropylen jest także odporny na wpływ substancji chemicznych. To właśnie zatem siatka na kontener nadaje się do zabezpieczania odpadów i materiałów pobudowalnych. Też taką właśnie polecam.

Buła

Posty: 10

 
Ja także mogę polecić ten rodzaj siatki zabezpieczającej. Jest sprawdzony nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Ale pamiętajcie, że najważniejsze to skorzystać z oferty uznanego producenta. Nie ma to jak siatki certyfikowane, w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Wystarczy spytać o atesty, żeby przekonać się, czy to siatka do kontenera godna uwagi.

JasioJasio

Posty: 16

 
U nas też się sprawdza. Siatka na kontener jest profesjonalnym produktem, dlatego korzystamy z niej do zabezpieczenia transportu. Mamy też siatki do samochodów dostawczych. Dzięki niej jest bezpiecznie. Nie boimy się o towar ani o bezpieczeństwo na drodze. To bardzo skuteczne rozwiązanie.

rohnop37

Posty: 20

 
No właśnie dla nas też było najistotniejsze, żeby odnaleźć rozwiązanie uniwersalne. Siatka na kontener przekonała nas, że należałoby zdecydować się na trwałe tworzywa jak polipropylen. Na obecną chwilę nie mamy zamiaru zmieniać zabezpieczenia.

Sebus23

Posty: 11

 
W kontenerach zazwyczaj przewozimy gruz i odpady. Siatka na kontener okazała się jedyna taka skuteczna. Nie rwie się, nie pęka i świetnie zabezpiecza transport. Polecam. Online siatkę można kupić taniej.

Jamniczek3

Posty: 13

 
Na pewno to będzie dobry sposób na zabezpieczenie palet. Siatki do kontenerów można kupić z elementami montażowymi do każdego rodzaju transportu. Trzeba się tylko dokładnie określić, czego dokładnie potrzebujesz. Myślę, że najlepiej będzie taki zakup zrobić online, bo jest taniej niż gdybyś miał nawet szukać po hurtowniach.

micko

Posty: 6